D. Sabonis su „Kings“ klubu stebuklingai išsigelbėjo rungtynių pabaigoje

„Sacramento Kings“ (31/23) ekipa su Domantu Saboniu išvykoje 130:128 (30:37, 28:25, 41:35, 31:31) įveikė „Houston Rockets“ (13/42) ekipą.

D. Sabonis su „Kings“ klubu stebuklingai išsigelbėjo rungtynių pabaigoje<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Feb 9, 2023, 9:40 AM

D.Sabonis per 32 minutes pelnė 22 taškus (8/13 dvit., 0/2 trit., 6/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

Likus rungtyniauti minutę laiko, „Rockets“ krepšininkai pirmavo 5 taškų skirtumu – 128:123.

Tačiau lemiamu momentu savo magijos ėmėsi De’Aaronas Foxas.

Gynėjas pataikė du dvitaškius ir likus rungtyniauti 0,3 sek. pataikė tris baudos metimus ir taip užtikrino Sakramento klubo pergalę.

„Rockets“ ekipa su 13 pergalių ir 42 pralaimėjimais užima paskutinę, 15-ąją Vakarų konferencijos vietą. „Kings“ klubas su 31 pergale ir 23 pralaimėjimais rikiuojasi 3-oje pozicijoje.

„Rockets“: Jalenas Greenas 41, Alperenas Šengunas 18, Jae'Seanas Tate'as 16.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 31, Domantas Sabonis 22, Malikas Monkas 17, Harrisonas Barnesas 16.