Tel Avive – pasakiški N. Nedovičiaus ir W. Baldwino taškų šou bei „Crvena zveda“ pergalė

Ketvirtadienį keturių iš eilės pralaimėjimų seriją Eurolygoje nutraukė Belgrado „Crvena zvezda“ (11/13) ekipa. Serbijos klubas išvykoje 89:86 (18:18, 26:16, 25:21, 20:31) pranoko Tel Avivo „Maccabi“ (12/12) krepšininkus.

N. Nedovičius.<br>Crvena zvezda twitter nuotr.
D.Ivanovičius.<br>M.Patašiaus nuotr.

Feb 9, 2023, 9:01 PM, atnaujinta Feb 9, 2023, 11:35 PM

Nugalėtojų gretose suspindo 28 taškus pelnęs Nemanja Nedovičius.

Svečiai iš Belgrado spurtavo antrajame kėlinyje, kuriame susikrovė dviženklį pranašumą. Po dviejų kėlinių Duško Ivanovičiaus auklėtiniai buvo priekyje 44:34.

Rungtynių pabaigoje „Maccabi“ krepšininkai užkūrė priešininkams pirtį – priartėję prie jų sumažino atsilikimą iki vos dviejų taškų – 82:83, tačiau svarbios atakos metu komandos draugui asistavęs N.Nedovičius dar kartą priminė apie save, o pranašumą padidinusi „Crvena zvezda“ išnešė sveiką kailį iš Tel Avivo.

Aikštės šeimininkų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo puolime išsiskyręs Wade'as Baldwinas. Jo sąskaitoje buvo net 38 taškus. Tiesa, krepšininkas prametė net 5 baudų metimus.

„Maccabi“: Wade‘as Baldwinas 38, Bonzie Colsonas 16, Darrunas Hilliardas 10.

„Crvena zvezda“: Nemanja Nedovičius 28, Luka Mitrovičius 14, Ognjenas Dobričius 13, Filipas Petruševas 12.