Įspūdinga „Partizan“ sirgalių jūra Miunchene išvydo ketvirtąją komandos pergalę iš eilės Eurolygoje

Savo pergalių seriją iki keturių pratęsė Belgrado „Partizan“ (13/11) ekipa. Šį kartą Željko Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje 82:71 (19:19, 20:14, 21:12, 22:26) susitvarkė su Miuncheno „Bayern“ (9/15) krepšininkais.

Belgrado klubas įsismagina Eurolygoje.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Feb 9, 2023, 9:28 PM, atnaujinta Feb 9, 2023, 11:32 PM

Nors „Partizan“ žaidė Vokietijoje, tačiau juos Miuncheno mieste palaikė įspūdinga minia savų sirgalių – jų dėka serbai jautėsi lyg namuose.

Pranašumą Belgrado ekipa ėmėsi krausi po ilgosios pertraukos. Trečiojo kėlinio metu komandas ėmė skirti 18 taškų skirtumas.

Rungtynių kontrolę „Partizan“ išlaikė iki ketvirtojo kėlinio pabaigos ir iškovojo 13-ąją pergalę šio sezono Eurolygoje. Tuo metu „Bayern“ tai buvo trečioji nesėkmė Eurolygoje paeiliui.

„Partizan“: Kevinas Punteris 19, Mathiasas Lessortas 16, Jamesas Nunnally 15, Dante Exumas 11.

„Bayern“: D.J.Seeley 11, Corey Waldenas ir Nickas Weileris-Babbaspo 10, Isaacas Bonga 9.