Atsirevanšavo su kaupu: „Barcelona“ išvykoje dominavo prieš „Virtus“ Vienu metu pirmavo 37 taškų skirtumu

Saldžią pergalę Eurolygoje nuskynė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (16/8) ekipa, kuri išvykoje 92:75 (22:17, 25:10, 27:12, 18:36) pranoko Bolonijos „Virtus“ (11/12) krepšininkus.

R. Jokubaitis.<br>Barca Basket twitter nuotr.

Feb 9, 2023, 9:29 PM, atnaujinta Feb 10, 2023, 6:54 AM

Nuo pradžių varžovus už gerklės čiupusi Katalonijos ekipa dar antrajame kėlinyje susikrovė net 20 taškų pranašumą.

Po pertraukos „Barcelona“ dominavimas tęsėsi dar labiau – vienu metu įgijo net 37 taškų persvarą (68:31).

Ketvirtajame kėlinyje „Virtus“ pavyko sušvelninti deficitą, bet skirtumas iki pat mačo pabaigos išliko triuškinantis.

„Barcelona“ pavyko atsirevanšuoti su kaupu – pirmoji komandų akistata Katalonijos sostinėje baigėsi svečių pergale 83:75.

Pergalingai pasibaigusioje dvikovoje R.Jokubaitis pasižymėjo įmesdamas 13 taškų (1/3 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovodamas 2 kamuolius, atlikdamas 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkdamas 15 naudingumo balų.

„Virtus“: Mouhammadou Jaiteh 14, Gabrielis Lundbergas 13, Marco Belinelli 12, Tornike Shengelia 10.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 17, Alejandro Abrinesas 16, Rokas Jokubaitis 13, Nicolasas Laprovittola 10.