Įspūdingo A. Gudaičio pasirodymo nepakako pasiekti pergalei

Eurolygoje Mariaus Grigonio ir Artūro Gudaičio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (8/16) namuose 91:92 (26:21, 23:21, 19:27, 23:23) nusileido „Valencia“ (13/11) ekipai.

A. Gudaitis.<br>G.Bitvinsko nuotr.
„Panathinaikos“ – „Valencia“<br>G.Bitvinsko nuotr.

Feb 10, 2023, 8:42 PM, atnaujinta Feb 11, 2023, 12:06 AM

Paskutinė rungtynių minutė prasidėjo Parisui Lee pataikius du baudos metimus ir „Panathinaikos“ komandai išsiveržus į priekį 88:87.

Tuo pačiu atsakė Chrisas Jonesas, bet P.Lee dvitaškis vėl suteikė minimalią persvarą šeimininkams.

Likus rungtyniauti 17 sekundžių Mattas Thomasas pataikė vieną baudos metimą ir Atėnų ekipa įgijo 2 taškų persvarą – 91:89.

Visgi, to pasiekti pergalei neužteko. Ch.Jonesas metimu su sirena pataikė tritaškį ir išplėšė pergalę.

A.Gudaitis per 27 minutes surinko 23 taškus (7/11 dvit., 9/11 baud.), 10 atkovotų ir 1 perimtą kamuolių, 1 bloką, 8 išprovokuotas pražanga ir 32 naudingumo balus.

Kitas „Panathinaikos“ lietuvis, M.Grigonis per 9 minutes pelnė 5 taškus (1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 sykius, ir surinko 6 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Parisas Lee 25, Artūras Gudaitis 23, Mattas Thomasas 13.

„Valencia“: Chrisas Jonesas 24, Kyle'as Alexanderis 16, Victoras Claveras 13.

Atėnų ekipa savo sąskaitoje turi 8 pergales ir 16 pralaimėjimu, kas jiems leidžia užimti 15-ąją vietą.

„Valencia“ su 13 laimėjimų ir 11 nesėkmių rikiuojasi 8-oje pozicijoje.

Pirmose tarpusavio rungtynėse pergalę po pratęsimo 94:91 iškovojo „Valencia“.