G. Žibėnas apie KMT kovas kalba atsargiai: „Tikslas yra patekti į finalą, o ten – žiūrėsime“

Giedriaus Žibėno treniruojama Vilniaus „Ryto“ ekipa šeštadienį Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) nuskynė užtikrintą pergalę. Vilniečiai savų žiūrovų akivaizdoje 102:72 sutriuškino „Gargždų“ krepšininkus.

G.Žibėnas.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
G.Žibėnas.<br>LKL nuotr.
G.Žibėnas.
G.Žibėnas.
Daugiau nuotraukų (3)

2023-02-11 20:41, atnaujinta 2023-02-11 20:47

Nors po dviejų kėlinių švieslentėje degė lygus rezultatas, tačiau po pertraukos aikštės šeimininkai visiškai perėmė rungtynių kontrolę ir nurūko į priekį.

„Džiaugiuosi, kad žaidėjai rimtai pažiūrėjo į rungtynes. Buvo geros pastangos nuo antrojo kėlinio iki pat rungtynių pabaigos. Šias rungtynes perlaužėme gynyba. Džiugu, kad pavyko padalinti minutes“, – po dvikovos džiaugėsi sostinės klubo strategas.

Šiose rungtynėse „Rytas“ vertėsi be dviejų savo pagrindinių legionierių – Jarvio Williamsono ir Marcuso Fosterio.

Pasibaigus rungtynėms G.Žibėnas taip pat prakalbo ir apie kitą savaitgalį Šiauliuose vykstantį Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) finalinį ketvertą. Tiesa, strategas išliko lakoniškas.

„Gal skambėsiu ir nuobodžiai, bet tikslas yra patekti į finalą, o ten – žiūrėsime“, – pridūrė G.Žibėnas.

Treneris vylėsi, kad iki taurės kovų savaitgalio į jo rikiuotę pilnai sugrįš visi traumas patyrę krepšininkai.

„Lietuva tiesiogiai“: ar žinome kur slėptis karo atveju?