„Real“ buvo per metimą nuo fiasko Ispanijos taurės ketvirtfinalyje

Madrido „Real“ komanda tik po dramatiškos akistatos pabaigos šiaip ne taip žengė į Ispanijos krepšinio taurės pusfinalį. Karališkasis klubas ketvirtfinalyje 86:85 (21:13, 20:21, 22:24, 23:27) nurungė kitą Eurolygoje žaidžiančią ekipą „Valencia“.

Madrido „Real“ ekipa<br>AP/Scanpix nuotr.
Madrido „Real“ ekipa<br>Madrido

Feb 16, 2023, 9:45 PM, atnaujinta Feb 17, 2023, 9:52 AM

Valensijos krepšininkai galėjo palikti „Real“ be nieko – jie kamuolį savo rankose turėjo likus grumtis 14 sek, o likus žaisti 3 sek. po prasiveržimo Chrisas Jonesas prametė dvitaškį, o po to netikėtai atsikovojęs kamuolį dar kartą bandė laimę, bet metimas buvo po laiko ir nesėkmingas. Tad „Real“ išlaikė vieno taško persvarą.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Gabrielis Deckas, 16 pridėjo Mario Hezonja, 11 įmetė Walteris Tavaresas.

Valensijos komandoje 20 taškų surinko pergalės neišplėšęs Ch.Jonesas, 16 pridėjo Jaredas Harperis.

Pusfinalyje „Real“ klubas susikaus su kitos ketvirtfinalio poros – Šarūno Jasikevičiaus „Barcelona“ ir Malagos „Unicaja“ – nugalėtoju.

„Real“ turi daugiausia Karaliaus taurės turnyro nugalėtojų titulų. Karališkasis klubas čempionu tapo 28 kartus, „Barcelona“ – 27.

„Joventut“ krepšininkai trofėjų laimėjo 8 sykius, „Baskonia“ – 6, „Valencia“ ir „Unicaja“ – po vieną. „Lenovo“ ir „Gran Canaria“ šios taurės niekada neiškovojo.

2023 m. turnyro pusfinalio dvikovos bus žaidžiamos šeštadienį, o finalas – sekmadienį.