Neramiame Belgrado derbyje „Crvena zvezda“ įveikė „Partizan“ krepšininkus

Serbijoje, Koračo taurės pusfinalyje įvyko vienas didžiausių krepšinio pasaulio derbių – Belgrado „Crvena zvezda“ susitiko su Belgrado „Partizan“ krepšininkais.

„Crvena zvezda“ įveikė „Partizan“ krepšininkus<br>„Crvena zvezda“ „twitter“ nuotr.

Feb 18, 2023, 8:49 AM

Trenerio išvarymu, žaidėjų susistumdymu ir teisėjų aikštės palikimu pažymėtose rungtynėse 83:75 (15:21, 19:23, 25:14, 24:17) stipresni buvo „Crvena zvezda“ krepšininkai.

Jau pirmoje rungtynių pusėje iš aikštės už ginčus su teisėjais išvarytas buvo „Crvena zvezda“ vyriausiasis treneris Duško Ivanovičius.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje rungtynės buvo kuriam laikui sustabdytos. Ant parketo pradėjo skrieti įvairūs daiktai, dėl ko teisėjai nusprendė palikti aikštę.

Apsiraminus sirgaliams, mačas buvo pratęstas, o pergalę pasiekė „Crvena zvezda“ krepšininkai. Tiesa, likus rungtyniauti mažiau nei minutę laiko komandų krepšininkai įsivėlė į susistumdymą, o „Partizan“ žaidėjams teko laikyti Mathiasą Lessortą, kad konfliktas nurimtų.

Finale „Crvena zvezda“ susitiks su kitu Belgrado klubu – „Mega Basket“.

„Crvena Zvezda“: Luca Vildoza 15, Nemanja Nedovičius ir Filipas Petruševas po 14.

„Partizan“: Jamesas Nunnally 19, Zachas LeDay 16, Mathiassas Lessortas 13.