J. Valančiūno sugrįžimas į Torontą apkarto – pralaimėjo ir rungtynes, ir kovą po krepšiu

Jonas Valančiūnas sugrįžo į Torontą, kuriame pradėjo savo NBA karjerą, vis dėlto šis sugrįžimas pergalingu netapo. Lietuvio atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (30/30) 110:115 (19:23, 26:31, 32:38, 33:23) turėjo pripažinti vietos „Raptors“ (29/31) pranašumą.

J.Valančiūno klubas patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.<br>AP/Scanpix nuotr.

Feb 24, 2023, 6:55 AM

Pralaimėjimu pasibaigusioje akistatoje J.Valančiūnas per 29 minutes įmetė 12 taškų (4/8 dvit., 4/6 baud.), o prie jų pridėjo 12 atkovotų kamuolių ir 2 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvio gretose rezultatyviausiai sužaidė Brandonas Ingramas, pasižymėjo įmesdamas 36 taškus bei atlikdamas 7 rezultatyvius perdavimus.

Tikru „Pelicans“ galvos skausmu tapo uteniškio oponentas kitoje aikštės pusėje Jakobas Poeltlis. Jis įmetė 21 tašką ir atkovojo 18 kamuolių bei tiesioginėje kovoje nurungė J.Valančiūną.

Praktiškai visų rungtynių metu pirmavę aikštės šeimininkai didžiąją dvikovos dalį turėjo dviženklį pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje atkutusi „Pelicans“ ėmė mažinti deficitą, bet lemiamui šturmui laiko nebeužteko.

Tai buvo antrasis Naujojo Orleano klubo pralaimėjimas paeiliui. Tuo metu „Raptors“ šventė trečiąją pergalę iš eilės.

Toronto Raptors“: Pascalis Siakamas 26, Jakobas Poeltlis 21, Scottie Barnesas 18.

„New Orleans Pelicans“: Brandonas Ingramas 36, C.J. McCollumas 23, Jonas Valančiūnas 12, Joshas Richardsonas 11.