J. Valančiūnas su „Pelicans“ nesugadino „Knicks“ NBA čempionų žiedų jubiliejaus minėjimo – pralaimėjo beviltiškai

Juliusas Randle'as šeštadienio vakarą pelnė 28 taškus ir padėjo „New York Knicks“ (35/27) klubui sutriuškinti Jono Valančiūno atstovaujamą „New Orleans Pelicans“ (30/31) komandą 128:106 (42:26, 31:26, 29:30, 24:26). „Knicks“ nesugadino sau šventės, kartu su šiuo maču šventus jubiliejų – auksines NBA čempiono titulo metines, iškovotas 1972–1973 metų sezone.

Jonas Valančiūnas<br> AFP/Scanpix nuotr.

Feb 26, 2023, 7:46 AM, atnaujinta Feb 26, 2023, 8:40 AM

Penktą pergalę iš eilės iškovojusioje Niujorko ekipoje net šeši žaidėjai pelnė daugiau kaip dešimt taškų.

R.J. Barrettas pridėjo 25 taškus ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus, Jalenas Brunsonas – 20 taškų, Joshas Hartas – 15, Immanuelis Quickley – 13, o Mitchellas Robinsonas – 11 taškų ir atsikovojo 13 kamuolių.

Tuo tarpu „Pelicans“ komanda pateko į savotišką duobę – nusileido trečią kartą iš eilės ir ketvirtąjį per penkias akistats.

Naujojo Orleano lyderis Brandonas Ingramas surinko vos 19 taškų, 16 taškų pridėjo Joshas Richardsonas, 13 – C.J.McCollumas.

Lietuvos aukštaūgis Jonas Valančiūnas per 32 minutes pelnė 12 taškų, pataikęs 5 metimus iš 11 ir atsikovojo 10 kamuolių. Mūsiškis dar bandė pataikyti vieną tritaškį, tačiau jis nebuvo tikslus.

„Tai komanda, bet kuri vakarą būna vis kitokia, – tikno R.J.Barrettas, paklaustas, ar šio sezono „Knicks“ mėgdžioja 1972–1973 m. pirmtakus. – Dalindamiesi kamuoliu atliekame puikų darbą.“

„Turime būti geresniais, o aš turiu priversti vaikinus būti dar labiau pareigingais. Kol kas mes tokie nesame ir tai parodė rungtynės“, – tikino po pralaimėjimo „Pelicans“ treneris Willie'is Greenas.

Niujorkas žaidė du mačus iš eilės ir dieną prieš susitvarkė su „Washington Wizards“ 115:109. Tuo tarpu „Pelicans“ pastarąjį kartą kovojo ketvirtadienį ir 110:115 pralaimėjo „Toronto Raptors“ komandai.

Tačiau „Knicks“ šioje akistatoje atrodė šviežesne komanda, po pirmojo ketvirčio susikrovusi pranašumą 42:26, o įpusėjus kėliniui padidinusi jį iki 73:52.

Įpusėjus trečiajam kėliniui „Pelicans“ atsiliko net 27 taškais. Nepaisant to, kad Naujasis Orleanas šį ketvirtį baigė laimėjęs atkarpą 19:12, svečiai prieš lemiamą 12 minučių atkarpą atsiliko 102:82.

Ketvirtąją kėlinį Niujorkas pradėjo kovodamas 12:8 ir apramino „Pelicans“ viltis sugrąžinti intrigą į dvikovą.

„Knicks“: Juliusas Randle'as 28 (5/10 trit.), R.J. Barrettas 25, Jalenas Brunsonas 20, Joshas Hartas 15, Immanuelis Quickley 13, Mitchellas Robinsonas 11 (13 atk.kam).

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 19 (1/6 trit.), Joshas Richardsonas 16, C.J. McCollumas 13 (1/9 trit.), Jonas Valančiūnas 12 (10 atk.kam.).