Masinės muštynės NKL: sirgalius trenkė E. Dimšai, išvaryti net 6 žaidėjai

„7bet-NKL“ čempionate įvyko dramatiškos savaitės rungtynės, kurios pažymėtos žaidėjų apsistumdymu ir išvarymu bei dramatišku pratęsimu. Simono Serapino treniruojama „Šilutė“ (15–19) karštoje namų atmosferoje 69:63 (14:12, 9:12, 23:16, 11:17) nukovė Kauno r. „Atletą“ (14–21).

Rungtynių epizodas.<br> Lrytas.lt montažas.
Daugiau nuotraukų (3)

Feb 26, 2023, 7:40 AM

Tiksint paskutinėms ketvirtojo kėlinio 17 sekundžių Karolis Sapiega įmetė vieną iš dviejų baudų metimų ir padidino šilutiškių persvarą iki 3 taškų (57:54). Per lemiamą ataką atsakomybės ėmėsi Paulius Danisevičius, kuris smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą – 57:57.

Pratęsime likus 3 minutėms Yevhenas Balabanas persvėrė rezultatą šeimininkų naudai (60:59), o K. Sapiega pridėjo tritaškį. Tada Tomas Kuzminskas baudomis sumažino „Atleto“ atsilikimą, bet Y. Balabanas atsakė tuo pačiu (65:61).

Kitoje aikštės pusėje P. Danisevičius prametė, o kamuolį atkovojęs Povilas Gaidys alkūne kliudė vieną iš „Atleto“ krepšininkų ir sulaukė pražangos puolime.

Po šio epizodo P. Gaidys metė kamuolį Medui Kuprijanovui į veidą, o tai išvydęs Egidijus Dimša kibo į atlapus P. Gaidžiui. Prie apsistumdymo netrukus prisijungė ne tik kiti aikštėje buvę žaidėjai, bet ir „Šilutės“ sirgalius.

Po vaizdo įrašo peržiūros teisėjai iš aikštės išvarė Edą Valentą, Deividą Anužį, Roką Grėbliūną, Tomą Kuzminską, E. Dimšą ir P. Gaidį.

Tada Joshua Alexanderis baudomis padidino šilutiškių persvarą, bet tuo pačiu atsakė ir Tautvydas Baltrušaitis (63:67), o per likusias 16 sekundžių „Šilutė“ išsaugojo pergalę savo rankose.

Triumfavę šilutiškiai įsitvirtino šeštoje pozicijoje ir aplenkė „Atletą“, kuris dabar turi viena pergale mažiau nei turnyrinės lentelės kaimynai.

Šilutės komandai Edgaras Preibys per 27 minutes pelnė 11 taškų (4/4 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius bei surinko 13 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Jalenas Warrenas, per 32 minutes pelnęs 14 taškų (7/12 dvit., 0/2 trit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 4 naudingumo balus.

Kauno r. ekipos gretose išsiskyrė Medas Kuprijanovas, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 14 taškų (6/8 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), 14 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 27 naudingumo balai.

„Šilutė“: Jalenas Warrenas 14 (7/12 dvit., 4 kld.), Julius Liesis 12 (1/7 trit., 3 per. kam.), Edgaras Preibys 11 (4/4 dvit., 3 per. kam.), Povilas Gaidys 9 (8 atk. kam.), Linas Lekavičius 7 (3/7 dvit., 5 rez. perd.).

„Atletas“: Medas Kuprijanovas 14 (6/8 dvit., 14 atk. kam., 5 kld., 27 naud.), Tomas Kuzminskas 12 (2/7 dvit., 5/8 baud.), Paulius Danisevičius (1/6 trit., 4 kld.), Tautvydas Baltrušaitis (5 atk. kam.) ir Edas Valenta (4/6 dvit., 7 atk. kam.) po 8, Tomas Balčiūnas 7 (5 atk. kam.).