Jonas Valančiūnas pajuto italų talento jėgą, o „Pelicans“ vėl klimpsta į nesėkmių liūną

NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (30/32) komanda namuose 93:101 (25:36, 24:14, 25:29, 19:22) pralaimėjo vienai autsaiderių „Orlando Magic“ (26/36) ekipai.

Jonas Valančiūnas.<br> AP/Scanpix nuotr.

Feb 28, 2023, 6:38 AM, atnaujinta Feb 28, 2023, 6:58 AM

Tai buvo jau ketvirtoji iš eilės „Pelicans“ komandos nesėkmė.

30-metis J.Valančiūnas sužaidė vienas prastesnių sezono rungtynių, per 23 min. pelnęs 8 taškus (2/4 dvitaškių, 4/4 baudų). Jis atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 3 klaidas ir 2 sykius prasižengė.

Tuo metu 20-metis svečių centras italas Paolo Banchero per 34 min. pelnė net 29 taškus (10/15 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 9/11 baudų).

Šeimininkai pralaimėjo pirmąjį kėlinį 11 taškų ir vis vijosi varžovus, kol rezultatas tapo lygus ketvirtojo kėlinio viduryje (91:91).

Tačiau tada „Magic“ talentas P.Banchero sumetė 6 taškus iš eilės ir užtikrino pergalę svečiams.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 25 (6/12 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 7/8 baudų, 6 atk. kam., 5 rez. perd.), C.J.McCollumas 18 (7/10 dvitaškių, 1/8 tritaškių, 6 rez. perd.), Herbertas Jonesas 10 (6 atk. kam.), Joshas Richardsonas ir Jonas Valančiūnas (5 atk. kam.) po 8.

„Magic“: Paolo Banchero 29 (10/15 dvitaškių, 9/11 baudų, 8 atk. kam.), Markelle Fultzas (5/6 dvitaškių, 5 atk. kam.) ir Moritzas Wagneris po 14, Franzas Wagneris ir Wendellis Carteris (11 atk. kam.) po 11.