L. Jameso netekusios „Lakers“ pergalių serija jau liko praeityje Kitų NBA rungtynių rezultatai

Trijų pergalių iš eilės seriją skaičiavusi „Los Angeles Lakers“ (29/33) ekipa vėl turėjo patirti nemalonų pralaimėjimo skonį. Šį kartą legendinis klubas išvykoje 109:121 (22:26, 27:20, 35:47, 25:28) nusileido „Memphis Girzzlies“ (37/23) krepšininkams.

A.Davisas (dešinėje) neišgelbėjo Los Andželo klubo nuo pralaimėjimo.<br>AP/Scanpix nuotr.

2023-03-01 07:46, atnaujinta 2023-03-13 09:21

„Lakers“ sėkmingas ruožas nutrūko kartu su komandos lyderio LeBrono Jameso netektimi.

38-erių krepšininkas dėl pėdos lūžio turės praleisti daugiau nei pusę mėnesio be krepšinio. Tai gali tapti vienu iš lemiamu faktoriumi į NBA įkrintamąsias varžybas prasibrauti bandančiai Los Andželo ekipai.

Jos naktį iš antradienio į trečiadienį vykusiose rungtynėse nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir galingas Anthony Daviso pasirodymas.

Aukštaūgis per 36 minutes įmetė 28 taškus ir atkovojo net 19 kamuolių. Maža to, prie šou puolime jis taip pat pridėjo ir 5 blokuotus varžovų metimus.

Vis dėlto viskas nublanko prieš Ja Moranto siautulį. „Grizzlies“ gynėjas iš viso varžovams atseikėjo 39 taškus, o net 28 iš jų įmetė per trečiąjį kėlinį.

Memphis Grizzlies“: Ja Morantas 39, Xavieras Tillmanas 18, Jarenas Jacksonas 16.

„Los Angeles Lakers“: Anthony Davisas 28, Lonnie Walkeris 21, Austinas Reavesas 17.