Prienuose LKL autsaideriai priešinosi, bet nepajėgė sustabdyti vis stiprėjančios naujokės „Wolves“ ekipos

LKL čempionato 21-ojo turo rungtynėse sekmadienį Prienuose „Labas Gas“ (2/19) komanda neatsilaikė prieš galingą lygos naujokę Alytaus „Wolves“ (15/6) ekipą ir pralaimėjo 78:88 (18:23, 20:22, 19:21, 21:22).

R.Kurtinaičio auklėtiniai skina pergales.<br>G.Šiupario nuotr.

Mar 5, 2023, 7:04 PM, atnaujinta Mar 5, 2023, 10:03 PM

Atkakliai besipriešinusių šeimininkų pastangomis intriga rungtynėse išsilaikė iki finišo teisiosios.

Ketvirtojo kėlinio viduryje dėl išnaudoto pražangų limito žaisti jau negalėjo Tauras Jogėla ir Eigirdas Žukauskas, o „Wolves“ pirmavo tik 79:74.

Svečių įtampą kiek numušė lengvai įveiktas šeimininkų spaudimas ir nesudėtingas Marcoso Delios dėjimas.

Likus minutei skirtumas tarp komandų jau buvo dviženklis, o svečiams brangiai neatsiėjo ir greitoje atakoje nepavykęs Regimanto Minioto dėjimas.

Alytaus ekipoje itin solidūs buvo amerikiečiai.

Ericas Buckeris vos per 13 minučių suvertė 17 taškų (7/9 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, blokavo metimą ir 4 sykius prasižengė, o Ahmadas Caveris per 35 minutes surinko 18 taškų, 9 rezultatyvius perdavimus ir 25 naudingumo balus.

„Wolves“ šiame mače neturėjo Jeffery Tayloro ir Vitalijaus Kozio, Prienų klubui nepadėjo Jamilas Wilsonas ir Shaquille’as Keithas.

Komandos nespėjo atsivežti ir savo naujokų – į Alytų atvykti turi amerikietis Rashardas Kelly, o prie „Labas Gas“ prisijungs britas Jordanas Williamsas.

Tuo tarpu rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidė Prienų ekipos puolėjas Darius Tarvydas – 34 minutės, 25 taškai (5/8 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 6/7 baudų metimų), 5 atkovoti kamuoliai, 2 klaidos, 6 išprovokuotos pražangos bei 26 naudingumo balai.

„Wolves“: Ahmadas Caveris 18 (4 atk. kam., 9 rez. perd., 4 klaidos, 4 per. kam.), Ericas Buckneris 17 (7/9 dvitaškių), Adas Juškevičius 13 (3/7 tritaškių), Mindaugas Lukauskis ir Kristupas Žemaitis (5 rez. perd.) po 9, Marcosas Delia 8.

„Labas Gas“: Darius Tarvydas 25 (3/7 tritaškių, 5 atk. kam.), Dominykas Domarkas 11 (4/4 dvitaškių), Tauras Jogėla ir Giedrius Bergaudas (5 atk. kam.) po 8.

Prienų komanda pradėjo čempionatą 16 pralaimėjimų iš eilės, tačiau pralaužė ledus: per pastaruosius keturis mačus laimėjo dukart.

Tuo metu „Wolves“ vis stiprinasi – Rimo Kurtinaičio auklėtiniai iki šio mačo buvo laimėję 5 iš 6 rungtynių šiais metais.