D. Sabonio tempiamas „Kings“ klubas namuose įveikė „Knicks“

NBA lygoje Domanto Sabonio atstovaujamas „Sacramento Kings“ (39/26) namuose 122:117 (30:23, 39:30, 22:31, 31:33) palaužė „New York Knicks“ (39/29).

D. Sabonis.<br>AP/„Scanpix“ nuotr.

Mar 10, 2023, 7:55 AM, atnaujinta Mar 10, 2023, 5:14 PM

„Kings“ krepšininkai situaciją kontroliavo nuo pirmųjų minučių, o trečiojo kėlinio pirmoje pusėje turėjo net 21 taško persvarą – 79:58.

Visgi, dėl atšokusių kamuolių ypač prastai kovoję šeimininkai leido „Knicks“ krepšininkams sugrįžti į rungtynes ir ketvirtąją lemiamo ketvirčio minutę rezultatas tapo lygus 96:96.

Atsakomybės ėmėsi De’Aaronas Foxas. Gynėjas pelnė 7 taškus paeiliui ir leido bent kuriam laikui atsikvėpti savo komandos sirgaliams.

D.Saboniui pataikius metimą iš vidutinio nuotolio, priešpaskutinė rungtynių minutė prasidėjo Sakramento klubui turint 9 taškų pranašumą 115:106.

Immanuelis Quickley tolimas metimas ir Juliuso Randle’o 4 taškai paeiliui leido Niujorko komandai sumažinti atsilikimą vos iki 2 taškų, tačiau šeimininkai sugebėjo laiku susigriebti.

D.Foxas likus žaisti 26 sekundes pataikė dvitaškį, o Trey’us Lylesas pridėjo dvi taiklias baudas. Kelis metimus pataikęs R.J. Barrettas dar bandė suteikti galimybę „Knicks“ komandai, tačiau lemiamų baudų mesti stojęs D.Sabonis buvo tikslus ir užtikrino šeimininkų pergalę.

D.Sabonis per 36 minutes pasižymėjo 24 taškais (9/15 dvit., 6/8 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų, 1 bloku ir 3 klaidomis.

Sakramento krepšininkai turėdami 39 pergales ir 26 pralaimėjimas Vakarų konferencijoje užima 2-ąją vietą. Niujorko ekipa su 39 pergalėmis ir 29 pralaimėjimais rikiuojasi 5-oje Rytų konferencijos pozicijoje.

„Kings“: Domantas Sabonis 24, De’Aaronas Foxas 23, Malikas Monkas 19.

„Knicks“: R.J. Barrettas 25, Juliusas Randle’as 23, Quentinas Grimesas ir Jalenas Brunsonas po 19.