N. Jokičiaus trigubas dviženklis pirmą kartą negelbėjo nuo pralaimėjimo

„Denver Nuggets“ (46/21) patyrė pirmąjį pralaimėjimą per 26 rungtynes šiame sezone, kuomet Nikolai Jokičiui surinkus trigubą dviženklį komanda patyrė nesėkmę.

N. Jokičiaus triugbas dviženklis nepadėjo iškovoti pergalės<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Mar 11, 2023, 10:00 AM

Kolorado valstijos komanda išvykoje 120:128 (38:26, 29:42, 26:30, 27:30) nusileido „San Antonio Spurs“ (17/49) komandai.

Rungtynės neapsiėjo be incidentų. Trečiojo kėlinio viduryje Michaelis Porteris įkrovė kamuolį per Zachą Collinsą ir džiaugdamasis po dėjimo nužiūrėjo varžovą.

Nepatenkintas Z.Collinsas pribėgo M. Porteriui iš nugaros ir į įsirėžė į šį. „Nuggets“ puolėjas atsisukęs iškart griebė Z.Collinsui už kaklo, o žaidėjus iškart puolė skirti komandos draugai.

Galiausiai abu krepšininkai buvo nubausti išvarymu iš rungtynių.

„Spurs“ krepšininkai buvo nesustabdomi baudos aikštelėje. Joje šeimininkai pelnė net 68 taškus.

Pralaimėtojų gretose N.Jokičius per 38 minutes pelnė 37 taškus (10/18 dvit., 4/6 trit., 5/6 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir 5 kartus suklydo.

San Antonijaus klubas turėdamas 17 pergalių po 66 rungtynių užima 14-ąją vietą Vakarų konferencijoje. „Nuggets“ su 46 pergalėmis per 47 rungtynes užima 1-ąją vietą.

„Spurs“: Keldonas Johnsonas 23, Dougas McDermottas 20, Jeremy Sochanas 19.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 37, Jamalas Murray'us 24, Aaronas Gordonas 14.