„7bet-Lietkabelis“ Brešoje nesuteikė šansų „Germani“ ir Europos taurės turnyre veržiasi į lyderius

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ ekipa jau garantavo sau vietą Europos taurės turnyro atkrintamosiose varžybose. Nenado Čanako auklėtiniai praėjusią savaitę Slovėnijos sostinėje Liublianoje palaužė „Olimpija“ ir užsitikrino vietą pirmajame A grupės aštuonete. Tad panevėžiečiams lieka galvoti apie geresnes pozicijas grupėje ir lengvesnį varžovą „Top 16“ etape. Trečiadienį „7bet-Lietkabelis“ santykius aiškinosi su italų Brešos „Germani“ krepšininkais ir sugebėjo iškovoti jau 9-ąją pergalę 74:65 (18:17, 20:12, 14:19, 22:17) bei įsiveržė į turnyro lyderių gretas.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ ekipa.<br>kklietkabelis.lt nuotr.
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ ekipa.<br>G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2023-03-15 20:56, atnaujinta 2023-03-16 13:15

Nenado Čanako vedama ekipa per pirmąjį kėlinį bandė susikrauti šiokią tokią persvarą, tačiau tikrasis persilaužimas įvyko antrame ketvirtyje – „7bet-Lietkabelis“ sugebėjo susikrauti 9 taškų pranašumą ir jį išlaikė iki pertraukos – 38:29.

Trečiame kėlinyje šeimininkai pradėjo rimčiau spausti svečius ir mažino skirtumą iki 3 taškų – 40:43, 43:46, o prieš lemiamą kėlinį „7bet-Lietkabelis“ teturėjo 4 taškų atotrūkį 52:48.

Lemiamą ketvirtį Lietuvos ekipa pradėjo 8:2 ir susigrąžino 10 taškų persvarą 60:50, o po Gabrieliaus Maldūno taškų susikrovė rekordinę persvarą 63:50. Tačiau „Germani“ pabandė spurtuoti ir sugebėjo skirtumą sumažinti iki 59:65.

Vis dėlto „7bet-Lietkabelis“ atsilaikė po Gedimino Oreliko tritaškio pabėgo 70:59 bei padėjo tašką.

Lietuvos ekipa pelnė jau 9 pergalę turnyre bei atitrūko nuo „Germani“ net dviem laimėjimais bei prirartėjo prie trečiosios vietos. Dabar panevėžiečiai užima 3–5 vietas.

Panevėžiečiai Europos taurėje turi net 5 pergalių iš eilės seriją Europos taurėje.

Gruodžio 7 dieną namų dvikovoje „7bet-Lietkabelis“ nugalėjo „Germani“ atstovus 79:70.