Solidžias rungtynes sužaidęs D. Motiejūnas padėjo „Monaco“ klubui iškovoti pergalę

„Monaco“ (19/10) klubas, kuriam atstovauja ir Donatas Motiejūnas, ketvirtadienį namų Eurolygos rungtynėse 81:68 (21:22, 20:15, 22:16, 18:15) Bolonijos „Virtus“ (13/16) krepšininkus.

D.Motiejūnas <br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 16, 2023, 7:51 PM, atnaujinta Mar 16, 2023, 10:40 PM

Dar trečiojo kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus 51:51, tačiau šeimininkai ketvirtį kėlinį užbaigė spurtu 12:2.

Persvarą įgavęs „Monaco“ klubas nebeleido varžovams priartėti ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Lietuvis prie pergalės pridėjo 12 taškų (5/5 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), 2 atkovotus kamuolius ir 15 naudingumo balų.

Nugalėtojus į priekį vedė Elie Okobo. Prancūzas per 28 minutes surinko 21 tašką (6/10 dvit., 1/5 trit., 6/7 baud.), 5 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas ir 27 naudingumo balus.

„Monaco“: Elie Okobo 21, Jordanas Loydas 15, Donta Hallas 13.

„Virtus“: Jordanas Mickey 14, Awudu Abassas 12, Milošas Teodosičius 10.

Monegaskams rungtynėse teko verstis be Mike'o Jameso. „Monaco“ lyderis buvo suspenduotas, kuomet po Eurolygos rungtynių su „Panathinaikos“ žaidėju Dwayne'u Baconu pasinėrė į naktinį Monako gyvenimą.

„Monaco“ ekipa turėdama 19 laimėjimų po 29 mačų užima 3-ąją vietą.

„Virtus“ su 13 laimėjimų rikiuojasi 12-oje pozicijoje.

Pirmojoje tarpusavio akistatoje „Monaco“ šventė pergalę 83:66.