Rezultatyviai žaidusio D. Sirvydžio klubas krito pratęsimo pareikalavusioje kovoje

NBA Plėtojimosi G lygoje rungtyniaujantis Deividas Sirvydis surengė dar vieną rezultatyvų pasirodymą, bet jo atstovaujama Viskonsino „Herd“ (9/19) ekipa liko be pergalės.

D.Sirvydis įmetė 18 taškų.<br>AP/Scanpix nuotr.

Mar 16, 2023, 8:46 AM

Šį kartą lietuvio klubas namie po pratęsimo pareikalavusios kovos 114:119 (29:28, 35:30, 27:31, 21:23, 2:7) turėjo pripažinti Meino „Celtics“ (17/11) krepšininkų pranašumą.

Pralaimėjimu pasibaigusioje dvikovoje D.Sirvydis įmetė 18 taškų (4/5 dvit., 3/5 trit., 1/1 baud.), o prie jų pridėjo 3 atkovotus kamuolius ir rezultatyvų perdavimą.

Lietuvis buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje. Rezultatyviau už jį sužaidė tik 22 taškus pelnęs Elijahas Hughesas.

Nugalėtojų gretose spindėjo 30 taškų įmetęs kroatas Luka Šamaničius.