Žvėriškas D. Sabonis atvedė „Kings“ į trečiąją pergalę iš eilės

Pergalių kelyje NBA išliko Domanto Sabonio atstovaujama „Sacramento Kings“ (43/27) ekipa. Lietuvio komanda išvykoje 132:118 (37:33, 34:27, 33:32, 28:26) pranoko „Washington Wizards“ (32/39) krepšininkus.

Domantas Sabonis.<br>AP/Scanpix nuotr.

Mar 19, 2023, 7:58 AM, atnaujinta Mar 19, 2023, 8:00 AM

26-erių lietuvis buvo pagrindinis svečių pergalės kalvis.

D.Sabonis per 33 minutes įmetė net 30 taškų (10/11 dvit., 0/1 trit., 10/12 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Pirmojo kėlinio metu nuo varžovų tolti pradėjusi „Kings“ dominavo iki pat mačo pabaigos.

Vašingtono klubo nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 33 taškus surinkęs ir 7 kamuolius atkovojęs Kyle'as Kuzma.

„Kings“ gretose D.Saboniui labiausiai talkino 21 tašką pelnęs Terence'as Davisas.

Po šios pergalės „Kings“ dar labiau įsitvirtino trečioje Vakarų konferencijos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo metu „Wizards“ Rytuose žengia vienuoliktoje vietoje.

„Washington Wizards“: Kyle'as Kuzma 33, Bradley Bealas 20, Corey Kispertas 13.

„Sacramento Kings“: Domantas Sabonis 30, Terence'as Davisas 21, Keeganas Murray 19.