Pergalingą J. Valančiūno vakarą lydėjo įspūdingas lietuvio taiklumas ir žvėriška kova dėl atkovotų kamuolių

Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (35/37) ekipa iškovojo antrąją pergalę iš eilės NBA pirmenybėse. Šį kartą naktį iš antradienio į trečiadienį vykusiose rungtynėse lietuvio klubas namie 119:84 (27:16, 37:26, 27:26, 28:19) pranoko lygos autsaiderę „San Antonio Spurs“ (19/53).

Jonas Valančiūnas<br>USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Mar 22, 2023, 6:40 AM

30-metis uteniškis prie pergalės prisidėjo galingu dvigubu dviženkliu.

J.Valančiūnas per 28 minutes įmetė 19 taškų (7/9 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo net 15 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Aukštaūgis taip pat prarado penkis kamuolius ir triskart prasižengė.

Tai buvo jau antrosios rungtynės iš eilės, kai Lietuvos milžinui pavyko pataikyti tritaškį metimą.

Į priekį „Pelicans“ šovė nuo pat mačo pradžios – aikštės šeimininkai dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą, kuris nebebuvo sumažintas iki pat finalinės mačo sirenos.

Nugalėtojų gretose labiausiai suspindo Brandono Ingramo žvaigždė. Jis pasižymėjo įmesdamas 32 taškus, o prie jų pridėjo 4 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Svečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 20 taškų pelnęs gruzinas Sandro Mamukelašvilis.

Po šios pergalės „Pelicans“ dar labiau priartėjo prie NBA įkrintamųjų varžybų. Šiuo metu komanda su 35 pergalėmis ir 37 pralaimėjimais rikiuojasi 11-oje Vakarų konferencijos vietoje.

Į įkrintamąsias varžybas pateks 7–10 poziciją užėmusios komandos.

„New Orleans Pelicans“: Brandonas Ingramas 32, Jonas Valančiūnas 19, Trey Murphi 17, C.J. McCollumas 15.

„San Antonio Spurs“: Sandro Mamukelašvilis 20, Devonte Grahamas ir Tre'us Jonesas po 15.