Trigubą dviženklį surinkęs D. Sabonis neišgelbėjo – „Kings“ krito po „Celtics“ kojomis

Domantui Saboniui ir „Sacramento Kings“ (43/29) ekipai nepavyko grįžti į pergalių kelią. Naktį iš antradienio į trečiadienį Sakramente vykusiose rungtynėse „Kings“ 109:132 (32:30, 22:30, 31:40, 24:32) krito po „Boston Celtics“ (50/23) kojomis.

D.Sabonis atliko trigubą dviženklį.<br>AP/Scanpix nuotr.

Mar 22, 2023, 6:58 AM

D.Sabonis šioje akistatoje pasižymėjo trigubu dviženkliu.

26-erių lietuvis per 37 minutes įmetė 16 taškų (7/11 dvit., 0/1 trit., 2/6 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Aikštės šeimininkai Rytų konferencijos lyderiams rimčiau priešinosi tik pirmuosius du kėlinius. Antroje mačo dalyje „Celtics“ įjungė aukštesnę pavarą ir nurūko į priekį.

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė 37 taškus pelnęs Jaysonas Tatumas, o jam talkino 27 taškus įmetęs Jaylenas Brownas.

Tuo metu „Kings“ ekipoje nė vienam iš žaidėjų nepavyko peržengti 20 taškų ribos. Rezultatyviu krepšininku šioje akistatoje tarp aikštės šeimininkų tapo De'Aaronas Foxas – jo sąskaitoje 18 taškų.

Pralaimėjimą patyrusi Sakramento ekipa vis dar rikiuojasi trečioje Vakarų konferencijos turnyrinės lentelės vietoje (43/29). Iki reguliariojo sezono pabaigos šiai komandai dar liko sužaisti 10 mačų.

Tuo metu pergalę iškovojusi „Celtics“ Rytuose žengia antra (50/23).

„Sacramento Kings“: De'Aaronas Foxas 18, Domantas Sabonis 16, Keeganas Murray 15, Davionas Mitchellas 13.

„Boston Celtics“: Jaysonas Tatumas 36, Jaylenas Brownas 27, Derrickas White'as 20.