Domantas Sabonis lipdė įspūdingą pergalę prieš „Suns“ – tunyro lentelėje varžovus nustūmė laipteliu žemyn

Kevinas Huerteris pelnė 29, Domantas Sabonis pridėjo 27 taškus, o „Sacramento Kings“ klubas šeštadienį galiausiai sugebėjo palaužti besivejantį ekipą turnyro lentelėje „Phoenix Suns“ 135:127 (30:24, 32:37, 45:26, 34:34). Ši sėkmė leido „Kings“ likti trečioje Vakarų konferencijos vietoje, o „Suns“ smuko į penktąją poziciją.

Domantas Sabonis<br> AFP/Scanpix nuotr.

Mar 25, 2023, 7:59 AM, atnaujinta Mar 25, 2023, 9:34 AM

„Trečiasis ketvirtis buvo įspūdingas, kuris padėjo pagrindus perglei“, – po mačo tikino K.Huerteris. – Jo pradžioje sustojome ir leidome varžovui pajusti, kad jis turi persvarą. Supratome, kad turime padidinti tempą ir ieškoti geresnio žaidimo“.

„Kings“ gretose Domantas Sabonis buvo itin arti dar vieno savo karjeros trigubo dviženklio – per 38 minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Sakramentas smogė po pertaukos svečiams ir jie nesugebėjo atsitiesti.

Dar vienas Sakramento lyderis De'Aaronas Foxas trečiajame kėlinyje buvo priverstas palikti aikštę dėl dešinės šlaunies skausmų. Tuomet D.Foxas per 21 min. uvo pelnęs 19 taškų.

„Šį vakarą mūsų vaikinai laimėjo įspūdingą pergalę, – tikino „Kings“ treneris Mike'as Brownas. – Energija šiame pastate buvo neįtikėtina ir būtų kvaila, jei nelaimėtume“.

Varžovų gretose Devinas Bookeris pelnė 32 taškus, Terrence'as Rossas pelnė 30 taškų ir pasiekė naują savo rekordą – pataikė šešis tritaškius.

Baigiantis mačui Fynikso ekipa pritartėjo iki 127:131, tačiau šeimininkai atsilaikė ir neleido sugrįžti intrigai.

„Suolelio žaidėjai puikiai talkino“, – sakė D.Bookeris. – Jie mus sugrąžino į kovą trečiojo kėlinio pabaigoje. Mums neužteko jėgų, kad užbaigtume spurtą“.

Po šios pergalės „Kings“ (44 pergalės ir 29 pralaimėjimai) ir toliau lieka NBA Vakarų konferencijos trečiojoje vietoje, o „Suns“ (38/35) iš ketvirtosios pozicijos smuktelėjo į penktąją, užleidusi poziciją „Los Angeles Clippers“.

„Kigns“: Kevinas Huerteris 29 (6/12 trit.), Domantas Sabonis 27, Harrisonas Barnesas 23, De‘Aaronas Foxas 19.

„Suns“: Devinas Bookeris 32, Terrence‘as Rossas 30 (6/10 trit.), Jockas Landale‘as 17, T.J.Warrenas ir Chrisas Paulas (13 rez. perd.) – po 15.