D. Sabonis buvo ryškus, bet „Kings“ atkrintamųjų varžybų svajonė lieka dar neišsipildžiusi

Paskutinį kartą prieš 17 metų NBA atkrintamosiose varžybose žaidusi „Sacramento Kings“ (45/30) naktį iš pirmadienio į antradienį vykusiose rungtynėse Kalifornijos valstijos ekipa nepasinaudojo šansu nutraukti nuo 2006-ųjų komandą persekiojantį prakeiksmą.

Domantas Sabonis.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2023-03-28 07:36, atnaujinta 2023-03-28 07:56

D.Sabonio klubas savų žiūrovų akivaizdoje 115:119 (25:34, 33:23, 27:29, 30:33) nusileido „Minnesota Timberwolves“ (39/37) klubui.

Lietuvis pralaimėjimu pažymėtoje akistatoje buvo ryškus.

Jis per 40 minučių įmetė 24 taškus (11/14 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau prasižengė net 6 kartus ir ketvirtojo kėlinio metu aikštę turėjo palikti priverstinai. Tai buvo jau 61-asis aukštaūgio iš Lietuvos dvigubas dviženklis šiame sezone.

Solidžiau mačą pradėję svečiai anksti įgijo dviženklį pranašumą, bet audringai savų sirgalių palaikoma „Kings“ nepaleido varžovų per daug toli į priekį ir dar antrajame kėlinyje persvėrė rezultatą.

Po pertraukos aikštėje vyko permaininga kova. Visgi ketvirtajame kėlinyje mačo kontrole vis labiau į savo pusę laužė „Timberwolves“, kuri iš Sakramento išsivežė „Kings“ klubui atkrintamąsias galėjusią garantuoti pergalę.

Aikštės šeimininkų nuo nesėkmės neišgelbėjo ir 29 taškus įmetęs bei 6 rezultatyvius perdavimus atlikęs De'Aaronas Foxas.

Vis dėlto pergalės neiškovoję aikštės šeimininkai toli gražu nepalaidoja atkrintamųjų varžybų svajonės – iki reguliariojo sezono pabaigos dar liko sužaisti net septynerias rungtynes.

Šiuo metu D.Sabonio klubas rikiuojasi trečioje Vakarų konferencijos turnyrinės lentelės vietoje.

„Sacramento Kings“: De'Aaronas Foxas 29, Domantas Sabonis 24, Harrisonas Barnesas 19.

„Minnesota Timberwolves“: Jadenas McDanielsas 20, Nazas Reidas 18, Anthony Edwardsas 17.