Pertraukos metu – D. Motiejūno ir P. Motiejūno susitikimas: žaidėjas atskleidė, apie ką jie kalbėjosi Neatmeta noro grįžti į „Žalgirį“

Į Kauną sugrįžęs Donatas Motiejūnas pergalės neišsivežė. Trečiadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse lietuvio atstovaujama „Monaco“ ekipa Nemuno saloje 70:79 nusileido vietos „Žalgiriui“.

D.Motiejūnas neatmetė noro grįžti į Kauną.<br>G. Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Mar 29, 2023, 10:33 PM, atnaujinta Mar 29, 2023, 10:38 PM

„Tikrai žaidėme labai blogas rungtynes, tiek kaip komanda, tiek ir individualiai. „Žalgiris“ atrodė kur kas geriau ir nusipelnė pergalės. Tai jau antrosios iš eilės mūsų rungtynės, kai atrodo nėra kovos ar noro, todėl tas rezultatas per daug ir nestebina“, – po akistatos samprotavo 32-ejų krepšininkas.

D.Motiejūnas itin sėkmingai pradėjo rungtynes. Jis vien per pirmąjį kėlinį įmetė 9 taškus.

„Pirmą kartą, kai žaidžiau čia, kur kas labiau jaudinausi, šį kartą kažkaip kitaip, kitokie jausmai, antras kartas ramesnis.

Pas mus taip yra. Pradžioje akcentuojamas žaidimas per mane, susimečiau, bet paskui ne viskas pasisekė kaip norėjau.

„Žalgiris“ parodė didesnį norą ir visumoje atrodė kur kas geriau nei mes. Jei jie tai tęs – turi realius šansus patekti į aštuonetą“, – samprotavo kaunietis.

Jo atstovaujama „Monaco“ ekipa šiuo metu kovoja dėl namų aikštės pranašumo Eurolygos atkrintamosiose varžybose.

„Kiekvienas žaidėjas svajoja žaisti tokiame finaliniame ketverte, o kai tai vyksta Kaune, būtų išvis svajonė, bet žiūrint kaip atrodome dabar, mums nesišviečia tas finalinis ketvertas“, – apie galimus šansus dar šį sezoną sugrįžti į Kauną kalbėjo D.Motiejūnas.

Ilgosios pertraukos metu žaidėjas šnekučiavosi su „Žalgirio“ vadovu Pauliumi Motiejūnu. Pasibaigus dvikovai D.Motiejūnas atskleidė, apie ką kalbėjo abu bendrapavardžiai.

„Pasakė tą patį, ką ir sirgaliai, gal jau užtenka – nebemesk (juokiasi). Su treneriu prieš rungtynes kalbėjome, sakė, kad prieš tave (mane -red.) labai agresyviai dengsimės, tą patį pakartojo ir po rungtynių, „varžybiniai“ juokai, viskas smagu. Liūdna, kad mes pralaimėjome, bet džiugu, kad „Žalgiris“ laimėjo“, – šypsojosi „Monaco“ žaidėjas.

Jis atskleidė, kad su K.Maksvyčiu dar nekalbėjo apie tolimesnius rinktinės vasaros planus.

„Kol kas nekalbėjome, treneris užimtas, sezonas įtemptas, praėjusi vasara galbūt nebuvo sėkmingiausia, džiugu matyti, kad dabar surinkti kovotojai parodė visai kitą trenerio pusę. Tiek jam, tiek man dar toli kažką kalbėti apie vasarą, bet manau, pasikalbėsime“, – teigė D.Motiejūnas.

13 taškų „Žalgiriui“ suvertęs krepšininkas neslėpė, kad kitame sezone norėtų vėl apsivilkti gimtojo miesto marškinėlius.

„Tikrai taip, galbūt šią vasarą labiau tikėtina nei netikėtina. Kuris žaidėjas nenorėtų atstovauti savo komandai ir žaisti čia? „Žalgiris“ buvo pirmoji meilė, čia yra viena iš svajonių, o ar jai lemta išsipildyti, ne nuo manęs viskas priklauso.

Jau toks amžius, uždirbta pakankamai, norisi pasidžiauti ir atiduoti meilę Kaunui“, – teigė jis.

Gyvai: ekonomikos apžvalga apie iššūkius ir ateities perspektyvas