„Kings“ su D. Saboniu pasiekė vieną įspūdingiausių sezono pergalių, užtikrinusią vietą atkrintamosiose

„Sacramento Kings“ (46/30) klubas su Domantu Saboniu trečiadienį išvykoje net 120:80 (19:20, 31:26, 33:18, 37:16) sutriuškino „Portland Trail Blazers“ (32/44) klubą.

Domantas Sabonis<br>AFP/Scanpix nuotr.

Mar 30, 2023, 7:28 AM, atnaujinta Mar 30, 2023, 7:35 AM

D.Sabonis per 27 minutes surinko 15 taškų (5/7 dvit., 5/8 baud.), atkovojo 12, atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“ klubui ši pergalė garantavo vietą atkrintamosiose. Sakramento komanda į jas nebuvo patekusi nuo 2006-ųjų.

Svečiai į priekį šovė po ilgosios pertraukos, kai per du kėlinius surinko net 70 taškų, varžovams leidę įmesti tik 36.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Malikas Monkas, kuris pelnė 19 taškų. Pralaimėtojams Shaedonas Sharpe'as įmetė 30 taškų.

„Blazers“: Shaedonas Sharpe'as 30, Kevinas Knoxas ir Jabari Walkeris po 12.

„Kings“: Malikas Monkas 19, De'Aaronas Foxas 18, Kevinas Huerteris 17, Domantas Sabonis 15.