K. Kemzūros krikštas Jonavoje: „CBet“ strigo daug kibesnėje „Wolves“ gynyboje

LKL čempionato 25-ojo turo rungtynėse sekmadienį Jonavoje „CBet“ (14/11) krepšininkai neatsilaikė prieš Alytaus „Wolves“ (17/8) komandą 74:85 (17:22, 22:18, 11:18, 24:27).

„Wolves“ pakeitė trenerį.<br>LKL nuotr.

2023-04-02 17:01, atnaujinta 2023-04-02 19:34

Mačas Jonavoje buvo pirmasis prie „Wolves“ vairo Kęstučiui Kemzūrai, kuris pakeitė atleistą Rimą Kurtinaitį.

Jonavos klubas netruko pajusti kitokią komandos gynybą: nors ir darė daug, klaidų svečiai gynėsi kur kas kibiai nei vadovaujant ankstesniam treneriui.

Nors Jonavos ekipos puolimas įsibėgėjo lėtai ir rungtynių pradžioje skirtumas buvo dviženklis (5:15), Edvino Šeškaus ir Jeffery Garretto taškai leido artėti – 12:15.

Po pirmojo kėlinio alytiškiai turėjo 5 taškų pranašumą, vėliau jį padidino dar labiau (30:20), tačiau apie save priminė E.Šeškus, Glynnas Watsonas bei Dovis Bičkauskis, kurie vėl gerino „CBet“ padėtį – 26:32.

Goranas Huskičius su J.Garretto toliau tirpdė šeimininkų deficitą (34:36), o galiausiai pastarasis lygino rezultatą – 36:36.

Martino Laksos tritaškis lėmė, kad galiausiai prieš ilgąją pertrauką jonaviškiai turėjo minimalų deficitą – 39:40.

Po pertraukos daugiau nei 2 minutes abi ekipos negalėjo pelnyti taškų, galiausiai badą nutraukė dėjimą kūręs Rashardas Kelly – 42:39.

Ahmadas Caveris tempė į priekį „Wolves“ (47:41) ir leido atitrūkti labiau, tad prieš paskutinį kėlinį svečiai turėjo gana apčiuopiamą persvarą – 58:50.

Vis tik ji pasirodė trapi – intriga vėl kilo į maksimalų lygį, kadangi baudų mesti stojęs Dovis Bičkauskis „CBet“ atsilikimą rėžė iki vos taško – 67:68. A.Caveris rodė savo lyderystę, rinkdamas labai svarbius taškus (73:67), bet G.Watsonas neleido svečiams įgauti pagreičio – 69:73.

Laikas seko, kovingumą rodžiusi Alytaus ekipa artėjo pergalės link (77:69) po geros legionierių atkarpos, o galiausiai E.Buckeris galutinai žudė šeimininkus – 81:71.

„CBet“: Dovis Bičkauskis 17 (1/6 trit.), Goranas Huskičius 14, Glynnas Watsonas 11 (5 rez. perd., 2/7 trit.), Edvinas Šeškus 10, Martinas Laksa 9, Jeffery Garrettas 8 (11 atk. kam.).

„Wolves“: Ahmadas Caveris 24 (3/4 trit., 5 rez. perd.), Ericas Buckneris 14, Arnas Beručka 11 (3/4 trit.), Eigirdas Žukauskas (6 atk. kam.), Rashardas Kelly ir Marcos Delia po 8.

Trečiąją vietą užimanti „Wolves“ komanda jau nelabai turi vilčių pakilti aukščiau, o pagal esamą situaciją LKL ketvirtfinalyje gali susidurti būtent su 6 vietoje esančia Jonavos ekipa.

Šių komandų akistatą kovo 13 dieną Alytuje laimėjo Jonavos klubas (99:94), o šis pralaimėjimas stebint „Wolves“ savininkui Gediminui Žiemeliui ir iškasė duobę R.Kurtinaičiui.