Pratęsimo dramoje – žvėriškas D. Sabonio pasirodymas ir netikėtas „Kings“ kluptelėjimas

Vietą NBA atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinusi Domanto Sabonio atstovaujama „Sacramento Kings“ (47/31) ekipa patyrė netikėtą nesėkmę. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį vykusiose rungtynėse Kalifornijos valstijos klubas namie po pratęsimo pareikalavusios kovos 134:142 (30:32, 28:31, 34:33, 31:27, 11:19) nusileido lygos autsaiderei „San Antonio Spurs“ (20/58).

Domantas Sabonis.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 3, 2023, 6:51 AM, atnaujinta Apr 3, 2023, 12:37 PM

26-erių lietuvis per 29 minutes įmetė 26 taškus (8/11 dvit., 1/1 trit., 7/12 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Likus mažiau nei minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos D.Sabonis turėjo puikią galimybę išvesti „Kings“ į priekį, tačiau aukštaūgis realizavo tik vieną baudos metimą iš dviejų ir rezultatas tapo lygus – 121:121.

Tada abi komandos apsikeitė dvitaškiais metimais, o žaidimas persikėlė į pratęsimą.

Jame savo pranašumus demonstravo itin sėkmingai puolime papildomas penkias minutes sužaidusi „Spurs“ ekipa.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose sužaidė 30 taškų įmetęs Dougas McDermottas, o „Kings“ ekipoje rezultatyviausias buvo 28 taškus varžovams suvertęs De'Aaronas Foxas.

Po šios nesėkmės Sakramento ekipa likus žaisti ketverias rungtynes iki reguliariojo sezono pabaigos toliau rikiuojasi trečioje Vakarų konferencijos vietoje. Tuo metu „Spurs“ Vakaruose žengia keturiolikta.

„Sacramento Kings“: De'Aaronas Foxas 28, Domantas Sabonis 26, Keeganas Murray 18, Harrisonas Barnesas 15.

„San Antonio Spurs“: Dougas McDermottas 30, Julianas Champagnie 26, Tre Jonesas 17.