„Rytą-2“ nukovusi „Sūduva-Mantinga“ žengė į finalo ketvertą

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ finalo ketvertą. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namie 94:73 (26:22, 28:20, 17:11, 23:20) įveikė Vilniaus „Rytą-2“ ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3–0.

„Rytą-2“ nukovusi „Sūduva-Mantinga“ žengė į finalo ketvertą.<br>V.Kuralavičiaus nuotr.

Apr 4, 2023, 8:25 PM

Pusfinalyje marijampoliečiai susitiks su Mažeikių „M Basket“, kurie ketvirtfinalyje prašoko „Vyčio-VDU“ barjerą. „7bet-NKL“ pusfinalis vyks balandžio 21 d. Telšiuose.

„Sūduva-Mantinga“ dar iki ilgosios pertraukos susikrovė 12 taškų persvarą (54:42), o trečiajame kėlinyje vilniečiams leido pelnyti vos 11 taškų, todėl dar smarkiau pabėgo į priekį (71:51).

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas.

Marijampolės komandai Viktors Iljins per 20 minučių pelnė 14 taškų (7/9 dvit.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo, blokavo 2 metimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Aurelijus Pukelis, per 14 minučių pelnęs 18 taškų (5/7 dvit., 2/2 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 20 naudingumo balų.

Evaldas Džiaugys per 18 minučių surinko 16 taškų (7/8 dvit., 0/2 trit., 2/4 baud.), 4 atkovotus kamuolius bei 15 naudingumo balų.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Gediminas Alisas, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 13 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, perimtas kamuolys bei 19 naudingumo balų.

Matas Mačijauskas per 19 minučių pridėjo 10 taškų (3/7 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), 8 atkovotus kamuolius bei 16 naudingumo balų.

Marijampoliečiai įmetė 11 iš 35 tritaškių (31 proc.). Paulius Beliavičius ir Tautvydas Kliučinykas pataikė po 1 iš 6.

Tuo metu Vilniaus klubas realizavo 6 iš 29 tolimų metimų (21 proc.). Adas Šimonis įmetė 3 iš 11 tritaškių.

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 18 (5/7 dvit., 2/2 trit.), Evaldas Džiaugys 16 (7/8 dvit.), Viktors Iljins 14 (7/9 dvit., 15 atk. kam., 2 blok., 27 naud.), Tautvydas Kliučinykas 13 (5/5 dvit., 1/6 trit.), Žygimantas Šimonis (2/5 trit., 7 atk. kam.) ir Ignas Labutis (2/3 trit.) po 8.

„Rytas-2“: Gediminas Alisas (4/7 dvit., 6 atk. kam.) ir Lukas Valantinas (6/9 dvit.) po 13, Adas Šimonis 11 (3/11 trit.), Matas Mačijauskas 10 (3/7 dvit., 8 atk. kam.), Modestas Babraitis 8 (7 atk. kam., 3 per. kam.), Augustinas Kiudulas ir Andreas Kalogiros (3/7 dvit.) po 7.