„Lakers“ sėkmę per pratęsimą garantavo L. Jameso metimas

Valingą pergalę NBA čempionate trečiadienį iškovojo „Los Angeles Lakers“ (41/38) krepšininkai, o ją lėmė LeBrono Jameso metimas likus žaisti 26 sek. Darvino Hamo auklėtiniai išvykoje 135:133 (34:33, 34:24, 29:36, 27:31, 11:9) palaužė „Utah Jazz“ (36/43) klubą. Tai buvo jau septintoji „Lakers“ sėkmė per aštuonis pastaruosius mačus.

LeBronas Jamesas<br>AFP/Scanpix nuotr.

2023-04-05 08:43

LeBronas Jamesas nugalėtojams pelnė 37 taškus, jo dešinioji ranka Anthony Davisas pridėjo 21 tašką ir 14 atkovotų kamuolių. Paskutinę mačo minutę svečiai buvo priekyje 124:114 ir atrodė, kad laimės.

Tačiau „Jazz“ spurtavo 10:0 ir išlygino rezultatą. L.Jameso bandymas išpėšti pergalę paskutiniuoju metimu buvo netikslus, tad ekipos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Per penkias papildomas minutes komandos žengė arti vienas kitos, o galiausiai paskutinę minutę rezultatas buvo 133:133.

Ir tuomet, likus 26 sek., pergalingus taškus iš po krepšio po prasiveržimo įmetė L.Jamesas. Tuo tarpu „Jazz“ ataka buvo netiksli, o šeimininkai dar ir nesugebėjo prasižengti.

Po šios pergalės Los Andželo komanda Vakarų konferencijoje yra šešta vietoje ir ji dabar kol kas tiesiogiai patenka į atkrintamąsias kovas.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 37 (11/17 dvit., 3/10 trit., 6 rez. perd.), Austinas Reavesas 28, Anthony Davisas 21, Dennisas Schroderas 18, Rui Hachimura 17.

„Jazz“: Talenas Hortonas-Tuckeris 23 (7/17 dvit., 7 rez. perd.), Kelly Olynykas 23, Ochai Agbaji 22, Damianas Jonesas 16, Collinas Sextonas 15.