„Žalgiris-2“ žengė į „7bet-NKL“ finalo ketvertą

Kauno „Žalgiris-2“ iškovojo bilietą į „7bet-NKL“ finalo ketvertą. Vytauto Pliaugos auklėtiniai namie 83:65 (24:24, 22:20, 24:13, 13:8) įveikė „Šilutę“ ir ketvirtfinalio seriją iki trijų pergalių laimėjo 3–0.

„Žalgiris-2“ žengė į „7bet-NKL“ finalo ketvertą<br> D. Lukštos nuotr.

Apr 6, 2023, 8:52 PM

Rungtynes gyvai stebėjo Mantas Kalnietis ir Paulius Jankūnas.

Pusfinalyje jaunieji žalgiriečiai susitiks su „Telšių“ ir Kauno r. „Atleto“ serijos nugalėtoja. Šiuo metu ketvirtfinalyje 2–1 pirmauja telšiškiai.

Paskutinį sykį kauniečiai finalo ketverte dalyvavo 2017–2018 m. sezone. Tuo metu „Šilutė“ trečią sezoną paeiliui neperšoka ketvirtfinalio etapo.

Po dviejų kėlinių „Žalgiris-2“ buvo priekyje vos per vieną metimą (46:44), tačiau antrąją rungtynių pusę laimėjo 37:21 ir užtikrintai uždarė ketvirtfinalio seriją.

Kauno komandai Motiejus Krivas per 27 minutes pelnė 9 taškus (2/3 dvit., 5/10 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, triskart suklydo bei surinko 19 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Dovydas Butka, per 21 minutę pelnęs 13 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, blokavo metimą bei surinko 16 naudingumo balų.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Jalenas Warrenas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 13 taškų (1/4 dvit., 2/3 trit., 5/7 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

Karolis Sapiega per 34 minutes pridėjo 20 taškų (2/5 dvit., 4/8 trit., 4/6 baud.), 3 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, 2 perimtus kamuolius, 3 klaidas bei 17 naudingumo balų.

Abi komandos dažnai klydo – svečiai padarė 20 klaidų, o kauniečiai – 17.

Šilutiškiai vertėsi be Deivido Anužio.

„7bet-NKL“ finalo ketvertas vyks balandžio 21–22 dienomis Telšiuose. Renginio programą rasite čia.

„Žalgiris-2“: Dovydas Butka 13 (4 per. kam.), Kajus Kublickas 12 (4/6 dvit., 4 rez. perd.), Liutauras Lelevičius 11 (2/4 trit.), Dominykas Butka 10 (2/2 trit.), Motiejus Krivas 9 (5/10 baud., 10 atk. kam., 3 per. kam.), Nedas Montvila ir Emilis Bartninkas po 7.

„Šilutė“: Karolis Sapiega 20 (4/8 trit.), Jalenas Warrenas 13 (2/3 trit., 5/7 baud., 4 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld.), Joshua Alexanderis 12 (6/7 baud.).