„Barcelona“ su Šaru gavo skaudų nokautą nuo Milano ir laidoja viltis įsitaisyti Eurolygos olimpe

Dėl reguliaraus Eurolygos sezono nugalėtojo titulo kovojusi Šarūno Jasikevičiaus „Barcelona“ išvykoje varžėsi su vos 12-ąją poziciją bandančia užimti Milano „Olimpia“ ir skaudžiai nudegė – katalonai pralaimėjo 76:84 (21:18, 15:21, 12:19, 28:26). „Barcelona“ iš esmės prarado šansus užimti pirmąją vietą Eurolygos reguliariame sezone, nes nuo lyderių atsilieka viena pergale.

R.Jokubaitis su Š.Jasikevičiumi. <br>G.Bitvinsko nuotr.
Kauno<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Apr 7, 2023, 9:09 PM, atnaujinta Apr 7, 2023, 11:52 PM

„Barca“ nuo pirmųjų minučių išsiveržė į priekį ir pirmavo 4–6 taškų skirtumu. Po pirmojo ketvirčio svečiai buvo priekyje kukliau – 21:18.

Antrame kėlinyje Milanas net išlygino rezultatą 25:25, o po to ir persvėrė jį 30:26.

Po dviejų kėlinių „Olimpia“ pirmavo 39:36.

Trečiame kėlinyje tritaškių dėka Milano ekipa pabėgo 49:41. Per trečia kėlinį italai ne tik neleido siautėti katalonams, tačiau ketvirto ketvirčio pradžioje susikrovė persvarą 61:50, o po to ir 69:54.

Baigiantis mačui „Olimpia“ buvo jau priekyje 77:61 ir buvo aišku, kad katalonai kris bei praras galimybę užimti pirmąją vietą reguliariame sezone.

Nevykusias rungtynes sužaidė šaro ekipoje kovojantis Rokas Jokubaitis, kuris prametė 4 dvitaškius, vieną tritaškį, pataikė vos 2 baudas iš 4, atsikovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Olimpia“: Shabazzas Napieras 18, Billy Baronas 12, Nicolo Melli 11 (3/3 trit.), Kyle‘as Hinesas ir Gianpaolo Ricci po 10.

„Barcelona“: Kyle‘as Kuričius 17 (4/5 trit.), Mike‘as Tobey ir Nicolasas Laprovittola po 12, Nikola Mirotičius 11 (1/5 trit.).

„Barca“ savo sąskaitoje ir toliau turi 22 pergales ir nepasivijo viena sėkme daugiau turinčias lyderes Pirėjo „Olympiakos“ ir Madrido „Real“.

Praėjusiame ture „Barca“ susitvarkė su vienu iš autsaiderių Berlyno ALBA 72:56.

Katalonai savo sąskaitoje turėjo keturis iš eilės laimėjimus Eurolygoje.

Eurolygoje sėkmingai startavusi „Olimpia“ įpusėjus varžyboms susidūrė su žaidėjų traumų problema ir pateko į nesėkmių ruožą.

Dabar Milano ekipa ir vėl turėjo dviejų pralaimėjimų seriją, praėjusią savaitę nusileidusi Tel Avivo „Maccabi“ 66:85.

Pirmojo rato akistatoje Barselonoje Šaro kariauna sudaužė Ettore Messina vedamą klubą 74:56.