Gerai dėl kamuolių kovojęs J. Valančiūnas padėjo „Pelicans“ ekipai įveikti „Knicks“

„New Orleans Pelicans“ (42/39) klubas su Jonu Valančiūnu NBA lygoje namuose 113:105 (27:30, 33:30, 23:23, 30:22) pranoko „New York Knicks“ (47/34) krepšininkus.

J. Valančiūnas<br> AP/Scanpix nuotr.

Apr 8, 2023, 8:22 AM

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo rezultatui esant lygiam – 83:83.

Lemiamo ketvirčio metu komandos kelis kartus pirmaujančios vaidmenimis, tačiau nei viena ekipa nesugebėjo atitrūkti ir priešpaskutinė rungtynių minutė prasidėjo „Pelicans“ pirmaujant 106:103.

Herberto Joneso tritaškis ir Larry Nance’o dvitaškis leido šeimininkams susikurti kiek didesnę persvarą, o prasidėjus paskutinei minutei „Knicks“ nebesugebėjo pelnyti taškų ir J.Valančiūno atstovaujama ekipa šventė pergalę.

JV per 25 žaidimo minutes pelnė 8 taškus (3/7 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 blokus ir 1 rezultatyvų perdavimą bei suklydo 2 kartus.

Nesustabdomas nugalėtojų gretose buvo Trey’us Murphy. Puolėjas pelnė 31 tašką (7/11 dvit., 3/10 trit., 8/8 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą blokavo varžovų metimą.

Naujojo Orleano klubas turėdamas 42 pergales ir 39 pralaimėjimus Vakarų konferencijoje užima 7-ąją vietą ir išlaiko savo galimybes pakilti pozicija aukščiau ir iš karto patekti į atkrintamąsias varžybas.

„Knicks“ su 47 laimėjimais ir 34 pralaimėjimais Rytų konferencijoje rikiuojasi 5-oje pozicijoje ir nebegali nei pakilti, nei nukristi.

„Pelicans“: Trey’us Murphy 31, CJ McCollumas 23, Brandonas Ingramas 18.

„Knicks“: RJ Barrettas 28, Immanuelis Quickley 24, Quentinas Grimesas 14.