„Kings“ su D. Saboniu pergalingai startavo atkrintamosiose varžybose prieš NBA čempionus

Domantas Sabonis su „Sacramento Kings“ klubu pergalingai sugrįžo į atkrintamąsias varžybas. Lietuvio atstovaujamas klubas namuose 126:123 (29:29, 26:32, 36:29, 35:33) įveikė NBA čempionus – „Golden State Warriors“ krepšininkus.

D. Sabonis<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Apr 16, 2023, 7:51 AM

Sakramento ekipa nuo 2006 metų nebuvo rungtyniavusi NBA atkrintamosiose varžybose.

Visų rungtynių metu vyko itin atkakli kova ir nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis.

Likus žaisti pusantros minutės po De’Aarono Foxo tikslios baudos „Kings“ krepšininkai įgijo 5 taškų persvarą – 128:123, tačiau ji jau po kelių akimirkų sumažėjo iki 2 taškų, kadangi „Warriors“ snaiperis Stephenas Curry pataikė tritaškį.

Prasidėjus paskutinei minutei D.Foxas ir vėl pataikė tik vieną baudos metimą, o S.Curry dvitaškis sumažino svečių atsilikimą iki 1 taško.

„Kings“ komandai nepavykus užpulti „Warriors“ galėjo išsiveržti į priekį, tačiau Andrew Wigginso tolimas metimas skriejo pro šalį ir likus žaisti 3 sekundes prie baudų linijos stojęs Malikas Monkas padidino Sakramento klubo persvarą iki 3 taškų – 126:123.

Paskutinės atakos metu S.Curry tolimu metimu dar galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau jo šūvis buvo netikslus.

Serijoje iki 4 pergalių „Kings“ pirmauja 1–0.

D.Sabonis ant parketo praleido nepilnas 35 minutes, per kurias surinko 12 taškų (5/16 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), 16 atkovotų ir 3 perimtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 klaidas.

Nugalėtojus į priekį vedė De’Aaronas Foxas. Gynėjas pelnė 38 taškus (9/19 dvit., 4/8 trit., 8/12 baud.), atkovojo 1 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus suklydo.

„Warriors“ komandoje išsiskyrė Stephenas Curry. Amerikietis rungtynes užbaigė turėdamas 30 taškų (5/6 dvit., 6/14 trit., 2/2 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 5 klaidas.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 38, Malikas Monkas 32, Trey’us Lylesas 16.

„Warriors“: Stephenas Curry 30, Klay’us Thompsonas 21, Andrew Wigginsas ir Jordanas Poole’as po 17.