Pergalingai NBA atkrintamąsias pradėjo „Knicks“ ir „Celtics“ krepšininkai

Šeštadienį startavusiose NBA atkrintamosiose varžybose pergales iškovojo „New York Knicks“ ir „Boston Celtics“ ekipos.

„Knicks“ krepšininkai įveikė „Cavaliers“.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Apr 16, 2023, 8:32 AM

„New York Knicks“ krepšininkai NBA atkrintamąsias pradėjo išvykoje 101:97 (30:24, 20:21, 28:25, 23:27) įveikdami „Cleveland Cavaliers“.

Serijoje iki 4 pergalių „Cavaliers“ pirmauja 1–0.

Priešpaskutinė rungtynių minutė prasidėjo „Cavaliers“ ekipai pirmaujant 93:92, tačiau Josho Harto tritaškis persvėrė rezultatą „Knicks“ naudai, o jau netrukus Jalenas Brunsonas svečių persvarą padidino iki 4 taškų.

Inirtinga kova tęsėsi ir toliau ir likus žaisti pusei minutės „Knicks“ pradėjo rengti ataką pirmaudami 99:97.

Jaleno Brunsono metimas buvo netikslus, tačiau likus rungtyniauti 7 sekundes Juliusas Randle’as sugebėjo atkovoti kamuolį puolime ir Quentinui Grimesui pataikius abu baudos metimus svečiai šventė pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė Jalenas Brunsonas. Krepšininkas pasižymėjo 27 taškais (10/20 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), 2 atkovotais ir 2 perimtais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais ir 1 klaida.

Šeimininkų gretose nesustabdomai rungtyniavo Donovanas Mitchellas. Gynėjas surinko 38 taškus (8/14 dvit., 6/16 trit., 4/6 baud.), 5 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius, 8 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką ir 2 klaidas.

„Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 38, Darius Garlandas 17, Jarrettas Allenas 14.

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 27, Juliusas Randle’as 19, Joshas Hartas 17.

„Celtics“ namų rungtynėse 112:99 (29:19, 45:25, 20:31, 18:24) susitvarkė su „Atlanta Hawks“ klubu.

Serijoje iki 4 pergalių „Celtics“ pirmauja 1–0.

Šeimininkai jau po pirmojo ketvirčio turėjo dviženklį pranašumą, o antrajame kėlinyje pelnę net 45 taškus „Celtics“ krepšininkai į ilgąją pertrauką žengė pirmaudami 74:44.

Antroje rungtynių pusėje Bostono krepšininkai leido sau kiek labiau atsipalaiduoti ir priartėti Atlantos ekipai, tačiau nepaisant to šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Jaylenas Brownas. Amerikietis pelnė 29 taškus (10/17 dvit., 2/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 6 kartus suklydo.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 29, Jaysonas Tatumas 25, Derrickas White’as 24.

„Hawks“: Dejounte Murray’us 24, Trae Youngas 16, Johnas Collinsas ir Clintas Capela po 12.