Dviguba Los Andželo pergalė: laimėjo ir „Lakers“, ir „Clippers“ „Bucks“ suklupo namuose

NBA atkrintamųjų varžybų pirmojo etapo pirmosiose rungtynėse naktį iš sekmadienio į pirmadienį pergales iškovojo abu Los Andželo klubai, o absoliuti sezono lyderė „Milwaukee Bucks“ suklupo namuose.

LeBronas Jamesas.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Apr 17, 2023, 7:12 AM, atnaujinta Apr 17, 2023, 9:25 AM

Vakarų konferencijos ketvirtfinalio pirmajame mače LeBrono Jameso vedama „Los Angeles Lakers“ svečiuose 128:112 (32:27, 27:38, 37:25, 32:22) nugalėjo „Memphis Grizzlies“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1::0.

Memfio klubas po dviejų kėlinių pirmavo 65:59, tačiau antrąją pusę namuose pralaimėjo 47:69.

Likus 3 min. komandas skyrė tik taškas (112:113), tačiau per likusį laiką taškus rinko tik „Lakers“ komanda.

„Grizzlies“ nesėkmę paženklino jos lyderio Ja Moranto trauma – jis ketvirtajame kėlinyje susižeidė ranką.

Jis iki traumos pelnė 18 taškų.

Abejojama, ar jis galės žaisti kitose rungtynėse.

„Lakers“ komandoje karjeros rungtynes sužaidė japonas Rui Hachimura, kuris pelnė 29 taškus (5/6 dvitaškių, 6/8 tritaškių, 2/2 baudų).

L.Jamesas prie pergalės prisidėjo 21 tašku (5/8 dvitaškių, 3/8 tritaškių, 2/4 baudų).

Šeimininkų komandai Jarenas Jacksonas pelnė 31 tašką.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 31 (11/17 dvitaškių, 2/4 tritaškių), Desmondas Bane'as 22 (3/10 tritaškių, 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Ja Morantas 18 (6 atk. kam.), Dillonas Brooksas 15.

„Lakers“: Rui Hachimura 29 (6/8 dvitaškių, 5/6 tritaškių, 6 atk. kam.), Austinas Reavesas 23 (5/8 dvitaškių, 3/5 tritaškių), Anthony Davisas 22 (10/17 dvitaškių, 12 atk. kam.), LeBronas Jamesas 21 (5/8 dvitaškių, 3/8 tritaškių, 11 atk. kam., 5 rez. perd.), D'Angelo Russellas 19.