„Wolves“ namuose sutraiškė Prienų krepšinio klubą

Nesunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsirašė Alytaus „Wolves“ (20–8) komanda, kuri namie 94:58 (21:22, 27:16, 23:14, 23:6) sutriuškino Prienų „Labas GAS“ (4–24) klubą.

A.Juškevičius.<br>G.Šiupario nuotr.

Apr 19, 2023, 6:28 PM, atnaujinta Apr 19, 2023, 8:22 PM

Taip alytiškiai priartėjo prie antroje vietoje esančio Vilniaus „Ryto“ (21–6). Tuo tarpu Prienų klubui šansų kilti iš paskutinės vietos lieka vis mažiau. „Gargždai“ (6–22) lenkia juos dviem pergalėmis.

Prienų komanda nedavė lengvo gyvenimo „Wolves“ vyrams nuo pat pradžios. Kyanas Andersonas lygino rezultatą (13:13), šeimininkų bandymai susigrąžinti persvarą buvo atremti, o Justinas Jogminas išvedė į priekį „Labas GAS“ – 18:16. Svečiai augino pranašumą (22:16), tiesa, po pirmo kėlinio jis liko tik simbolinis – 22:21.

„Wolves“ pagavo gerą bangą ir perėmė iniciatyvą į savo rankas (33:25), o Ahmadas Caveris pranašumą vertė dviženkliu – 39:29. Prieniškiams sunkiai sekėsi vėl artėti, jie dviženklį deficitą turėjo ir prieš ilgąją pertrauką – 38:48.

Nuo trečiojo ketvirčio „Wolves“ ėmė dominuoti ir triuškino oponentus – 62:46. K.Andersonas ir Domantas Vilys kiek švelnino situaciją, tačiau tai menkai padėjo svečiams – 52:71. Ant parketo progą žengti turėjo Juanas Gomezas de Liano, greitai užsidirbęs pražangą, kiek vėliau išleistas buvo ir Tomas Pačėsas, o nugalėtojas klausimų nebekėlė.

„Wolves“ komandai nepadėjo Rashardas Kelly, Ericas Buckneris ir Jeffery Tayloras.

„Wolves“: Ahmadas Caveris 17 (7 rez. perd.), Regimantas Miniotas 16, Arnas Beručka 14, Mindaugas Lukauskis ir Eigirdas Žukauskas – po 12.

„Labas GAS“: Darius Tarvydas 14, Justinas Jogminas 9 (13 atk. kam.), Domantas Vilys 8, Dominykas Domarkas 7, Kyanas Andersonas 6.

„Nauja diena“: Lietuvos narystės NATO metinės – ar iššūkių daugiau?