Donatas Motiejūnas pirmąkart iškovojo Prancūzijos taurę

Pergalę Prancūzijos krepšinio taurės finale šeštadienį iškovojo Eurolygoje kovojanti „Monaco“ ekipa. Saša Obradovičiaus auklėtiniai Paryžiuje 90:70 (33:15, 16:17, 25:18, 16:20) nugalėjo kitą Eurolygos klubą Vilerbano ASVEL komandą. Monako klubas Prancūzijos taurę iškovojo pirmą kartą istorijoje, o ASVEL šią taurę yra laimėjusi 11 kartų.

Donatas Motiejūnas<br>G.Bitvinsko nuotr.

Apr 22, 2023, 9:51 PM

Donatas Motiejūnas nugalėtojams per 19 žaidimo minučių įmetė 17 taškų (5/5 dvit., 2/3 trit., 1/4 baud.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Monaco“: Mike Jamesas 20, Elie Okobo 20, Donatas Motiejūnas 17, Matthew Strazelas 10, Johnas Brownas 8.

ASVEL: Nando De Colo 12, Davidas Lighty 10, Dee Bostas 8, Zaccharie Risacheras 8.