„Knicks“ iki Rytų konferencijos pusfinalio reikia vienos pergales

NBA čempionato atkrintamųjų kovų karštinėje „New York Knicks“ klubas jau yra per žingsnį nuo sėkmės ketvirtfinalyje. „Knicks“ namie sekmadienį 102:93 (30:23, 24:22, 19:26, 29:22) susitvarkė su „Cleveland Cavaliers“ klubu ir Rytų konferencijos serijoje pirmauja jau 3:1.

„Knicks“ ekipoje sėkmingiausiai žaidė Jalenas Brunsonas.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Apr 23, 2023, 11:25 PM, atnaujinta Apr 23, 2023, 11:45 PM

Niujorko ekipa per pirmuosius du kėlinius diktavo sąlygas, turėjo 15 taškų persvara, o ilsėtis išėjo būdama priekyje 54:45. Trečiajame ketvirtyje „Cavaliers“ buvo trumpam išsiveržusi į priekį 3 taškais, tačiau iniciatyvos neperėmė.

Ketvirtame kėlinyje rezultatas buvo lygus 75:75. Paskutinę minutę „Knicks“ atitrūko 97:87 ir dvikovos baigtis tapo aiški.

Nugalėtojams Jalenas Brunsonas pelnė 29 taškus, RJ Barrettas pridėjo 26. Pralaimėjusiems Darius Garlandas surinko 23 taškus ir atliko 10 perdavimų.

Penktosios serijos rungtynės bus žaidžiamos Klivlande balandžio 27 dieną.

„Cavaliers“: Darius Garlandas 23 (7/12 dvit., 10 rez. perd.), Carisas LeVertas ir Jarrettas Allenas po 14, Evanas Mobley 12, Donovanas Mitchellas 11.

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 29 (6/13 dvit., 5/9 trit.), RJ Barrettas 26 (0/6 trit.), Joshas Hartas 19, Mitchellas Robinsonas 12 (11 atk. kam.).