Įspūdingai pratęsimą išplėšusi „Nuggets“ krito papildomų penkių minučių metu

Dar viena atkrintamųjų varžybų drama buvo pažymėtos naktį iš sekmadienio į pirmadienį vykusios rungtynės tarp „Denver Nuggets“ ir „Minnesota Timberwolves“ krepšininkų.

N.Jokičius.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 24, 2023, 8:03 AM

Ketvirtąjį serijos mačą po pratęsimo pareikalavusios kovos 114:108 (23:22, 25:30, 32:22, 16:22) laimėjo namuose rungtyniavęs „Timberwolves“ klubas.

Su šia pergale Minesotos komandai pavyko sušvelninti serijos iki keturių pergalių rezultatą 1:3.

Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes atrodė, kad aikštės šeimininkai šią pergalę sugebės iškovoti kur kas ramesniu būdu (pirmavo 96:84).

Vis dėlto atkutusi „Nuggets“ spurtavo 12:0 ir dramatiškai išplėšė pratęsimą.

Jo metu sėkmingiau žaidusi „Minnesota Timberwolves“ sugebėjo laimėti nervų karą ir sušvelnino serijos rezultatą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė 34 taškus pelnęs Anthony Edwardsas.

Tuo metu svečių ekipoje labiausiai spindėjo Nikola Jokičiaus žvaigždė. Serbas pasižymėjo pelnydamas net 43 taškus, o prie jų pridėjo 11 atkovotų kamuolių.

Penktosios ir galbūt lemiamos serijos rungtynės bus žaidžiamos naktį iš antradienio į trečiadienį „Nuggets“ tvirtovėje.

„Minnesota Timberwolves“: Anthony Edwardsas 34, Mike'as Conley 19, Karlas-Anthony Townsas 17.

„Denver Nuggets“: Nikola Jokičius 43, Jamalas Murray 19, Michaelas Porteris 15, Aaronas Gordonas 14.