„Lakers“ serijos Memfyje užbaigti nesugebėjo

„Memphis Grizzlies“ krepšininkai savų žiūrovų akivaizdoje sezono neužbaigė. Tenesio valstijos ekipa penktose NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse 116:99 (38:24, 23:28, 33:24, 22:23) įveikė „Los Angeles Lakers“.

„Lakers“ serijos Memfyje užbaigti nesugebėjo<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Apr 27, 2023, 8:54 AM

Serijoje iki 4 pergalių „Lakers“ pirmauja 3:2.

„Grizzlies“ dviženklį pranašumą susikūrė jau pirmajame kėlinyje, tačiau lemtinga atkarpa įvyko trečiojo kėlinio pabaigoje ir ketvirtojo pradžioje.

„Lakers“ atsilikinėjo 74:75, tačiau tuomet šeimininkai surengė atkarpą 26:2 ir susikurto 25 taškų pranašumo nebeišbarstė.

Nugalėtojus į priekį vedė Desmondo Bane’o ir Ja Moranto tandemas. D.Bane’as pasižymėjo 33 taškais (8/12 dvit., 4/9 trit., 5/6 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyviais perdavimais.

J.Morantas pridėjo 31 tašką (11/21 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.), 10 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį bei 7 rezultatyvius perdavimus.

Svečių ekipoje išsiskyrė Anthony Davisas. Aukštaūgis surinko 31 tašką (13/20 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), 19 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį, 1 rezultatyvų perdavimą ir 2 blokus.

Šeštosios serijos rungtynės Los Andžele bus žaidžiamos naktį iš penktadienio į šeštadienį 5 val. 30 min. Lietuvos laiku.

„Grizzlies“: Desmondas Bane’as 33, Ja Morantas 31, Jarenas Jacksonas 18.

„Lakers“: Anthony Davisas 31, Austinas Reavesas 17, LeBronas Jamesas 15.