Antrasis Eurolygos ketvirtfinalio serijos mačas: „Monaco“ kirto „Maccabi“ atgal

Eurolygoje ketvirtadienį antrąją ketvirtfinalio serijos dvikovą žaidė „Monaco“ su Donatu Motiejūnu ir Tel Avivo „Maccabi“ ekipa. Pirmąjame mače Monake Izraelio klubas šventė gal lengvą pergalę 79:67 ir serijoje pirmavo 1:0. Antroje akistatoje prancūzai kirto atgal, laimėję dvikovą 86:74 (22:18, 20:23, 25:13, 19:20) ir išlygino bendrą rezultatą. Dabar serija keliasi į Tel Avivą.

Donatas Motiejūnas<br>G.Bitvinsko nuotr.

Apr 27, 2023, 9:03 PM, atnaujinta Apr 27, 2023, 11:35 PM

Nors „Monaco“ galingai pradėjo mačą ir pirmavo 11:0, „Maccabi“ atsitiesė, pasivijo varžovus ir ilsėtis komandos išėjo turėdamos vos 1 taško skirtumą – 42:41 pirmavo šeimininkai.

Trečiasis kėlinys priklausė „Monaco“, kuris atkarpą sužaidė 15:3 ir pabėgo 57:44.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai padidino skirtumą iki 73:56. Tačiau Izraelio ekipa neatlyžo ir likus grumtis 3 min. sumažino atsilikimą iki 70:78.

Vis dėlto paskutinėmis minutėmis šeimininkai išlaikė persvarą, ją padidino iki 84:72 ir sėkmingai baigė dvikovą.

„Monaco“: Jordanas Loydas 33 (5/5 dvit., 5/9 trit. 36 nauding. bal.), Yakuba Ouattara 12, Elie Okobo ir Mike‘as Jamesas (1/7 trit.) po 11, Alpha Diallo 8, Jaronas Blossomgame‘as ir Donatas Motiejūnas po 4.

„Maccabi“: Wade‘as Baldwinas 17, Lorenzo Brownas 16, Darrunas Hilliardas ir Joshas Nebo po 8.

Reguliariame sezone „Monaco“ su 21 laimėjimu užėmė ketvirtąją vietą, o Tel Avivo krepšininkai buvo penkti, nusileidę dabartiniams oponentams vieną laimėjimą.

Regiliariame sezone abu klubai pasidalino po pergalę – namie žaidęs „Maccabi“ nugalėjo 78:70, o prancūzų ekipa savo aikštėje sutriuškino svečius 86:67.

Po šio mačo serija keliasi į Tel Avivą, kur klubai sužais dar dvi akistatas. Jei reikėtų lemiamo penktojo mačo, jis vyks Monake.