Namuose pralaimėję „Kings“ su D. Saboniu atsidūrė ant bedugnės krašto

„Sacramento Kings“ klubas su Domantu Saboniu penktose NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse namuose 116:123 (36:33, 20:27, 34:39, 26:24) nusileido titulą ginančiai „Golden State Warriors“ ekipai.

K. Looney ir D. Sabonio kova dėl atšokusio kamuolio<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Apr 27, 2023, 7:54 AM, atnaujinta Apr 27, 2023, 8:56 AM

Svečiai iš San Fransisko didžiąją rungtynių dalį kontroliavo situaciją ir ketvirtojo kėlinio pradžioje dar turėjo dviženklį pranašumą (105:93).

Sakramento klubas nepasidavė ir likus rungtyniauti pusantros minutės po D.Sabonio dėjimo sumažino atsilikimą iki 3 taškų (114:117).

Sėkmingai apsigynę šeimininkai galėjo išlyginti rezultatą, tačiau Maliko Monko tritaškis skriejo pro šalį, o Andrew Wigginsas pataikęs sudėtingą dvitaškį suteikė „Kariams“ svaresnę persvarą.

„Kings“ ekipoje savo laimę bandė De’Aaronas Foxas, tačiau jo tolimas metimas taip pat buvo netikslus, o Stepheno Curry dvitaškis su pražanga likus žaisti 22 sekundes įtvirtino „Warriors“ pergalę.

D.Sabonis ant parketo praleido 36 minutes, per kurias surinko 21 tašką (9/14 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), 10 atkovotų ir 3 perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 5 klaidas ir 5 pražangas.

Rezultatyviausiai „Kings“ gretose rungtyniavo De’Aaronas Foxas. Gynėjas pasižymėjo 24 taškais (6/15 dvit., 3/10 trit., 3/3 baud.), 7 atkovotais ir 2 perimtais kamuoliais, 9 rezultatyviais perdavimais, 1 blokuotu metimu ir 6 klaidomis.

Nuostabiai dėl atšokusių kamuolių ir vėl kovojo tiesioginis D.Sabonio varžovas Kevonas Looney. Aukštaūgis pelnė 4 taškus (2/4 dvit.), atkvojo net 22 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir 1 bloką.

Serijoje iki 4 pergalių 3:2 pirmauja „Warriors“ ekipa. Sakramento klubas seriją pradėjo laimėdamas dvi rungtynes, tačiau vėliau sekė trys pralaimėjimai paeiliui.

Sekančios rungtynės bus žaidžiamos naktį iš penktadienio į šeštadienį 3 val. Lietuvos laiku.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 24, Domantas Sabonis ir Malikas Monkas po 21.

„Warriors“: Stephenas Curry 31, Klay’us Thompsonas 25, Draymondas Greenas 21.