„Monaco“ krepšininkai su Donatu Motiejūnu atsidūrė per žingsnį nuo Eurolygos finalinio ketverto Kaune. Monegaskai trečiose ketvirtfinalio rungtynėse išvykoje 83:78 (22:16, 19:16, 19:25, 23:21) įveikė Tel Avivo „Maccabi“.

Visų rungtynių metu situaciją kontroliavę „Monaco“ krepšininkai atsidūrė per žingsnį nuo finalinio ketverto<br> Imago/Scanpix nuotr.

May 2, 2023, 8:54 PM, atnaujinta May 2, 2023, 11:18 PM

Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkai antradienį namuose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse susitinka su „Monaco“ ekipa, kurioje rungtyniauja ir Donatas Motiejūnas.

Pirmoje rungtynių kur kas sėkmingiau rungtyniavo svečiai, kurie po pirmųjų dviejų kėlinių pirmavo 41:32.

Po pertraukos „Maccabi“ nesugebėjo perimti iniciatyvos ir priešpaskutinė rungtynių minutė prasidėjo monegaskams pirmaujant 74:69, o Alpha Diallo pataisęs netikslų Mike’o Jameso metimą padidino svečių pranašumą iki 7 taškų.

Baudas pataikęs Wade’as Baldwinas vėl sumažino atsilikimą iki 5 taškų, tačiau Johno Browno dvitaškis ir Lorenzo Browno leido svečiams pirmauti 79:71.

Vėl prie baudų linijos stojęs W.Baldwinas pataikė pirmąją baudą, o antruoju bandymu sviedė kamuolį į lanką ir pats jį atsikovojęs atliko perdavimą Johnui Dibartolomeo, kuris pataikė tolimą metimą ir grąžino viltį šeimininkams.

J.Brownas pataikęs dvitaškį vėl grąžino svaresnę persvarą „Monaco“ komandai, bet likus žaisti 18 sekundžių W.Baldwinas tritaškiu sumažino atsilikimą iki 3 taškų – 78:81.

Galiausiai prie baudų linijos pasiųstas Jordanas Loydas pataikė abu metimus ir užtikrino monegaskų pergalę.

Visų rungtynių metu Tel Avivo krepšininkai nė karto nebuvo išsiveržę į priekį.

D.Motiejūnas per 22 minutes surinko 9 taškus (3/4 dvit., 1/1 trit.), 6 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus, 1 klaidą ir 16 naudingumo balų.

„Maccabi“: Bonzie Colsonas 17, Wade’as Baldwinas 16, Lorenzo Brownas 12.

„Monaco“: Mike’as Jamesas 21, Jordanas Loydas 15, Elie Okobo 12.

Serijoje iki 3 pergalių „Monaco“ pirmauja 2:1. Ketvirtosios rungtynės Tel Avive vyks ketvirtadienį.

Pirmosios rungtynės Monake baigėsi „Maccabi“ pergale 79:67.

Antrose rungtynėse pergalę 86:74 šventė šeimininkai „Monaco“.

Reguliariajame sezone abi komandos šventė pergales namuose.