N. Jokičius padarė savo darbą – „Nuggets“ ir antrą kartą susitvarkė su „Suns“

Dviejų komandų lyderiai – „Denver Nuggets“ ekipos vedlys serbas Nikola Jokičius ir „Phoenix Suns“ atstovas Devinas Bookeris prieš antrojo Vakarų konferencijos pusfinalio mačo lemiamą kėlinį buvo pelnė po 31 tašką. Tačiau po to jų rezultatyvumas išsiskyrė – serbas pridėjo dar 8 taškus, o jo oponentas tik 4, o „Nuggets“ namie šventė dar vieną pergalę 97:87 (18:21, 22:21, 30:31, 27:14).

Nikola Jokičius.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

May 2, 2023, 7:46 AM, atnaujinta May 2, 2023, 8:16 AM

Dabar šioje poroje rezultatas tapo 2:0 ir trečiasis bei ketvirtasis mačai vyks Fynikse.

Pirmoje šios serijos dvikovoje „Nuggets“ kur kas lengviau susitvarkė su svečiais – 125:107.

„Suns“ tris kėlinius diktavo sąlygas, pirmavo 68:61, o prieš lemiamą ketvirtį buvo priekyje 73:70.

Tačiau tuomet šeimininkai perėmė iniciatyvą ir likus grumtis mažiau nei 3 min. pabėgo 89:81 bei padėjo tašką akistatoje. Rezultatas paskutinę minutę buvo padidėjęs net iki 97:85.

N.Jokičius per 41 minutę įmetė 15 iš 24 dvitaškių, 2 iš 6 tritaškių ir 3 iš 4 baudų. Aukštaūgis sugriebė dar 16 kamuolių.

Trečiame kėlinyje traumą gavo Fynikso veteranas Chrisas Paulas. Jis pats dėl kirkšnies skausmų patraukė į persirengimo kambarį, o po to ekipa pranešė, jog žaidėjas daugiau nepasirodys šiame mače.

Šiame mače „Suns“ sukrapštė vos 6 tritaškius iš 31.

Šios poros laimėtojų lauks akistata arba su NBA čempionais „Golden State Warriors“, arba su „Los Angeles Lakers“.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 39 (16 atk. kam.), Aaronas Gordonas 16, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 14 (4/4 trit.), Jamalas Murray'us 10 (0/9 trit.)

„Suns“: Devinas Bookeris 35, Kevinas Durantas 24 (2/12 trit.), Deandre Aytonas 14.