„Knicks“ išlygino serijos rezultatą

Jalenas Brunsonas pelnė 30 taškų ir padarė viską, kad „New York Knicks“ ekipa palaužtų „Miami Heat“ komandą antrame Rytų konferencijos pusfinalio serijos mače. Be Jimmy Butlerio kovojusi Majamio ekipa krito 105:111 (29:31, 25:20, 23:25, 28:35) ir dabar šios serijos rezultatas tapo 1:1.

Jalenas Brunsonas <br> AFP/Scanpix nuotr.

May 3, 2023, 7:30 AM, atnaujinta May 3, 2023, 7:55 AM

Po čiurnos traumos į aikštę sugrįžęs Juliusas Randle'as pelnė 25 taškus ir sugriebė 12 atkovotų kamuolių, o RJ Barrettas per pirmuosius du kėlinius įsūdė 16 taškų iš savo pelnytų 24.

„Manau, kad Juliusas žaidžia kietai. Jis buvo fantastiškas, – tikino „Knicks“ treneris Tomas Thibodeau. – RJ Barreto geros pradžios dėka turėjome daug vaikinų, kurie prisidėjo prie to, kad laimėtume“.

„Heat“ ekipoje J.Butlerį siekė pakeisti Calebas Martinas, kuris pelnė 22 taškus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Majamis turėjo šešių taškų persvarą 96:90, tačiau šeimininkai tritaškiais likus grumtis mažiau nei tris minutes išsiveržė į priekį 101:96. Tai buvo lemiamas spurtas, po kurio Majamis neatsitiesė

„Knicks“ komanda bando žengti į Rytų konferencijos finalą pirmą kartą nuo 2000 m., kai ten pateko po septynių mačų serijos įveikusi būtent Majamį.

Majamio komanda, reguliariajame sezone užėmusi tik septintąją vietą, ketvirtfinalyje sensacingai 4:1 eliminavo „Milwaukee Bucks“.

„Bucks“ reguliariajame sezone aplenkė visus varžovus. „Knicks“ pirmajame atkrintamųjų varžybų etape 4:1 nepaliko vilčių „Cleveland Cavaliers“ ekipai.

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 30 (6/10 trit.), Juliusas Randle'as 25 (12 atk. kam.), R.J. Barrettas 24, Joshas Hartas 14 (11 atk. kam.).

„Heat“: Calebas Martinas 22, Gabe'as Vincentas 21, Maxas Strusas 17, Bamas Adebayo 15.