D. Bookerio ir K. Duranto duetas susitvarkė su „Nuggets“ krepšininkais

Kevino Duranto ir Devino Bookerio vedamas „Phoenix Suns“ klubas NBA Vakarų konferencijos pusfinalio trečiose rungtynėse namuose 121:114 (39:31, 38:21, 23:36, 31:26) palaužė „Denver Nuggets“ ekipą.

D. Bookerio ir K. Duranto duetas susitvarkė su „Nuggets“ krepšininkais<br> AFP/Scanpix nuotr.

May 6, 2023, 8:21 AM

Serijoje iki 3 pergalių „Nuggets“ pirmauja 2:1.

Po dviejų kėlinių „Suns“ turėjo 15 taškų pranašumą (67:52), tačiau puikų trečiąjį kėlinį sužaidę svečiai lemiamą ketvirtį pasitiko tik su 2 taškų deficitu 88:90.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo 9 taškais „Suns“ taškais paeiliui. Svarią persvarą įgiję šeimininkai jos nebešvaistė ir iškovojo pirmąją pergalę serijoje.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai rungtyniavo D.Bookeris ir K.Durantas.

D.Bookeris per 41 minutę pelnė 47 taškus (15/17 dvit., 5/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir 3 kartus suklydo.

K.Durantas per 43 minutes pasižymėjo 39 taškais (11/26 dvit., 1/5 trit., 14/16 baud.), 9 atkovotais kamuoliais, 8 rezultatyviais perdavimais ir 2 blokais.

Ketvirtosios serijos rungtynės Finikse bus žaidžiamos naktį iš sekmadienio į pirmadienį 3 val. Lietuvos laiku.

„Suns“: Devinas Bookeris 47, Kevinas Durantas 39, Cameronas Payne’as ir TJ Warrenas po 7.

„Nuggets“: Jamalas Murray’us 32, Nikola Jokičius 28, Michaelis Porteris 21.