Vėl ant menčių paguldytos „Boston Celtics“ sezonas pakibo ant plauko

„Philadelphia 76ers“ komandai iki Rytų konferencijos finalo liko vos vienas žingsnis. Naktį iš antradienio į trečiadienį vykusiose NBA atkrintamosiose varžybose Doco Riverso auklėtiniai svečiuose 115:103 (33:26, 25:23, 30:23, 27:31) pranoko „Boston Celtics“ krepšininkus.

J.Tatumas.<br>AFP/Scanpix nuotr.

May 10, 2023, 7:02 AM

Dabar serijoje iki keturių pergalių Filadelfijos klubas pirmauja 3:2.

Nugalėtojus į priekį vedė Joelio Embiido ir Tyrese'o Maxey duetas. Šie abu krepšininkai varžovams kartu įmetė net 66 taškus.

J.Embiidas prie pergalės per 37 minutes prisidėjo įmesdamas 33 taškus, atkovodamas 7 kamuolius ir atlikdamas 3 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu T.Maxey per 42 minutes įmetė 30 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo sėkmingai rungtyniavusi komandos žvaigždė Jasonas Tatumas.

Jis per 39 minutes pasižymėjo įmesdamas 36 taškus, o prie jų pridėjo 10 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Šeštosios ir galbūt paskutinės serijos rungtynės bus žaidžiamos naktį iš ketvirtadienio į penktadienį.

„Boston Celtics“:

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 36, Jaylenas Brownas 24, Marcusas Smartas 14, Paytonas Pritchardas 8.

„Philadelphia 76ers“: Joelis Embiid 33, Tyrese'as Maxey 30, Jamesas Hardenas 17, Tobiasas Harrisas 16.