J. Tatumo šou išgelbėjo „Celtics“ sezoną: prireiks lemiamų rungtynių

Bostono „Boston Celtics“ klubas šeštose NBA Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse po atkaklios kovos 95:86 (29:22, 21:21, 21:30, 24:13) įveikė „Philadelphia 76ers“ ir išplėšė septintąsias serijos rungtynes. Serijos rezultatas iki keturių pergalių tapo lygus – 3–3.

J. Tatumas.<br> AP/Scanpix nuotr.

May 12, 2023, 7:28 AM

Rungtynes ketvirtajame kėlinyje perlaužė „Celtics“ lyderis Jasonas Tatumas. Jis iki tol visą mačą tylėjo, tačiau galiausiai surengė tikrą šou, kai pataikė net keturis tolimus metimus iš eilės ir įmetė 16 taškų per ketvirtą kėlinį.

J.Tatumo vedama „Celtics“ po dviejų tritaškių perlaužė rungtynes (87:83), o po dar dviejų taiklių tolimų „bombų jas uždarė – 95:84.

Nugalėtojams J.Tatumas pelnė 19 taškų (1/10 dvit., 4/11 trit., 5/5 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Daugiau už jį Bostono komandai pelnė tik Marcusas Smartas, kuris surinko 22 taškus, atliko 7 rezutaltytavius perdavimus ir atkovojo 7 kamuolius.

„76ers“ ekipai Tyrese'as Maxey pelnė 26 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“: Tyrese'as Maxey ir Joelis Embiidas po 26, Jamesas Hardenas 13, P.J. Tuckeris 8.

„Celtics“: Marcusas Smartas 22, Jaysonas Tatumas 19, Jaylenas Brownas 17, Malcolmas Brogdonas 16.