D. Motiejūno vedamas „Monaco“ pergalingai pradėjo Prancūzijos čempionato pusfinalį

„Monaco“ klubas, kuriame rungtyniauja ir Donatas Motiejūnas Prancūzijos krepšinio čempionato pusfinalyje 96:79 (19:16, 29:16, 23:23, 25:24) įveikė Burgo Breso JL ekipą.

D. Motiejūnas<br>G.Bitvinsko nuotr.

May 29, 2023, 11:53 PM, atnaujinta May 29, 2023, 11:54 PM

Serijoje iki 3 pergalių „Monaco“ pirmauja 1:0.

D.Motiejūnas per 23 minutes pelnė 20 taškų (7/8 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko 26 naudingumo balus.

Lietuviui geriausiai talkino Alpha Diallo, kuris per 22 minutes pelnė 14 taškų. 13 taškų prie pergalės pridėjo Elie Okobo, po 12 – Mike'as Jamesas ir Jordanas Loydas.

JL komandoje išsiskyrė 19 taškų surinkęs Jamesas Palmeris.

Antrosios serijos rungtynės Monake bus žaidžiamos trečiadienį.